bugün

şerefli at cihana da buradan selam olsun. atın üstündeki türk değilse yüktür.
her nefis ölümü tadacaktır...
(bkz: köpekler istedi diye atlar ölmez)
ben ölümünü görmek istemiyorum. ben ölmeden yargılandığını ve cezasını çektiğini görmek istiyorum.
Bazı bedelleri ödemeden olmemeli olumlu veya olumsuz hepsini.
Ahdım var: Olay gerçekleştiğinde nerede olursam olayım bir kutu gofret alıp çocuklara dağıtacağım. O gün gofret dağıtan birini görürseniz, bilin ki o benim :-).
Siz kamalistler yüce suudi türkiye'nin kuruluşunu engeleyemeyeceksiniz! YAŞASIN tayyip Erdoğan!!!!!!! YAŞASIN suudi Türkiye halifeliği!!!!! Kahrolsun kamalizm!!!! This is a joke please do not take it serious!!!!!
Bu başlığı açan fetöcü ilan edilir mi.
Başlığı görünce gelen tanımlanamaz his.
tüm yurtta coşkuyla kutlayanlar olacağını düşünüyorum. ülkenin yarısı ondan nefret ediyor, tiksiniyor, mideleri bulanıyor, başı ağrıyor, karnı acıkıyor, tuvaleti geliyor, elini yüzünü yıkıyor, işe gidip geliyor, uykusu geliyor yatıp kalkıp tekrar aynı şeyleri yapıyorlar.
acaba bu başlığa da hapis cezası verirler mi? hem de ömür boyu...
Insanlar ölümlü varlıklar, eninde sonunda olacaktır. Yerine bir başkası gelir.
Zamlar mı erimeye başlayacak buz gibi ?.

Hm..
AKP'nin kaderini değiştirecek olaydır
Bu olaydan sonra AKP eskisi gibi olmayacaktır.
Akit in haberine göre, idlib de hava saldırısında ölmüşler.

2012 de Ülkemize gelen Suriyeli aile burada üçüz yavrulamış ve bebeklerin adını Recep Tayyip Erdoğan koymuşlar.
Sonra da Suriye ye dönmüş olacaklar ki Rusya'nın idlibe hava saldırısında hayatlarını kaybetmişler. Adamın maşallah dediği üç gün yaşamıyor bir de adının tam metnini koymuşlar. Ya ne olacağıdı?
Her canlı gibi bir gün ölecektir. Asıl olan ölümü sonrası nasıl anılacağıdır. Merak ediyorum doğrusu.
Insanların tepkilerini çok merak ediyorum. Ağlamalar basındaki veriliş şekli nasıl olacak? Özellikle yandaş medya muhabirleri ağlayarak mı duyuracaklar? Bakalım görebilecek miyiz.
turkiyeyi cok zorlu gunler bekler bence.
recep tayyip erdoğan ın ölümü hayatımda yasayamadigim kadar mutlu olmak.
bu millet bu kadar aptal olduktan sonra biri gider diğeri gelir arkadaşlar bu kadar hayal kurmayın.
Siyasi anlamda muhaliflere bir yararı olmayacak olandır.önce milleti eğitmek ve muassır medeniyetler seviyesine çıkarmak gerekli.onun gibi milyonlarca olduktan sonra sandıktan justin trudeau mu çıkmasını bekliyorsunuz?
Derinden uzup kina yakatacaktir.
I. Bilal Erdoğanoğlu
demedi demeyin.
herkese benden bira diye haykıracağım gündür, evet.
yönetimi babadan oğula şeklinde değiştirmeden olması gerekendir. yoksa birileri bilal'e birşeyler anlatana kadar, bilal'de anlayana kadar ülke yok olur gider anasını satiyim.