bugün

recep tayyip erdoğanın yanlış yazımı.
ülkemizde aralıksız olarak 12 yıl başbakanlık yapmış, dünya liderlerinden biri, iftihar ediyoruz, allah yolunu açık etsin.
where is your crown king nothing???

(bkz: metallica)
“Sizin ne kadar ikiyüzlü bir cumhurbaşkanınız var. Bir yandan demokrasi avukatlığına soyunarak Mısır’daki askeri darbeyi eleştiriyor. Diğer yandan da Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad’ı devirmeye çalışan terörist grupları destekliyor”

Putin.

Haklı mı? Elin gavuru haklı mı? Çifte standart müslümanlar bunlar...
Adalet bakanı, genelkurmay başkanı, başbakan, cumhurbaşkanı, diyanet işleri başkanı, Bop eş başkanı, Dışişleri bakanı, Türk milliyetçisi, doğuda kürt milliyetçisi.....

Kasım erken seçimlerinde ak parti tek başına iktidar olamazsa, büyük ihtimal diğer seçimlerde ak parti genel başkanı....
anıtkabir de sap gibi dikilmeye gerek yok diyen çin de devrimciler anıtın da sap gibi dikilen dünya lideri(!)
http://odatv.com/erdogan-...e-giriyor-1811151200.html
Erdoğan, akp yi kurdugu a takimindan gul ve arinc liderligindeki grubu neden uzaklatirdi diye biraz dusunuyorsunuz. Arınç sürekli neden dereyi geçerken at degistiriyorsun diyor. ilk bakışta erdoğan en yakın arkadaslarina vefasızlık yapiyor diye dusunuyorsunuz. Bizim bildigimiz erdogan formatina uymuyor bu durum.

Benim aklıma gelen tek bir açıklama var. 17/24 aralik da cemaat gul 've arinc grubunu devrilecek erdogan sonrasi akp yonetimu icin ikna mi etmisti acaba? Gul ve arinc in darbe girisiminde sessiz kalmasini gul un mit baskanini ifade vermeye yonlendirmesi(bu cemaatin Erdogan i tutuklamak icin bir bahanesi olacakti.)

Tanim: t.c. c.b.
Türkiye tarihinde tüm liderlere saygıdan dolayı yüzde 90 ekseriyetle soyadıyla hitap edilirken (Ecevit gibi, Özal gibi, Türkeş gibi, Demirel gibi hatta Menderes / Erbakan gibi) sadece "Tayyip" ismiyle hitap edilen Cumhurbaşkanı.

Bu ufak ayrıntı toplumun ne kadar saygı gösterip ciddiye aldığının kısmi bir kanıtı.. Şimdi çıkıp kimse "Çünkü o halkla arasına mesafe koymuyor, çünkü içimizden birisi' falan demesin yemezler.

Neyse ben kaaveye gidiyom.
Sağlam duruşuyla memlekete istikrar getirmiş olan siyaset adamı.
Seksenlerin ve doksanların kaotik durumu düşünülürse değeri daha iyi anlaşılacaktır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.