bugün

Potansiyeli olan bi diziye benziyo izlenilebilir.
Savcı Turgut için izlenir.
star tvde aylar önceden tanıtımı dönen tv dizisi. duyduğum kadarıyla senaristliğini kurtlar vadisinin eski senaristleri yapıyor. ciddi bir emek ürünü var ortada umarım kaderi kurt seyit ve şuraya dönmez.
Erdal Beşikçioğlu'nun bulunması sebebi bile izlenecek dizidir.
erdal beşikçioğlu'nun doğu bey tarz birini oynayacak gibi göründüğü dizi. bakalım.
sirf isminden dolayi izlemeyecegim dizidir.
Bi ben miyim bunu her defasinda ereksiyon diye okuyan. Cagrisim yapiyor hani benim sucum mu.
http://www.reaksiyon.org alacağıma şimdiden emin olduğum dizi.
senaryosunu cüneyt aysan ve bahadır özdener'in yazdığı, kurtlar vadisi pusu'ya rakip olması düşünülen dizi.
Dizi başlasa da nikaltı kassam diyen yazardır.*
merak edilen dizi.
güzel bir diziye benziyor.

edit: bir de sağa sola gönderme yapmasalar
tutmayacak dizi. bu sezonu belki bitirebilirler ama, kurtlar vadisinin başarısına yaklaşamayacak bile.
edit:büyük lokma da yedim büyük laf da konuşdum. bu dizi tutar.
az önce başlayan dizi. izliyorum gayet güzel bir diziye benziyor iyi reytingler alacağı görüşündeyim.
behzat amirimin yine cool olup karizmasıyla yardırdığı dizi. daha tam bi şey anlaşılmasa da iyi bir dizi olacak belli ki.
çelik yelekli adamların tek kurşunda mort olduğu dizi. binanın ikinci katinda, parmaklıkların ardindaki elemanın da tek kurşunla beynini uçurdular.
nedense kamera ile gozlenmeyen nezarette iki asker, uğruna ölecekleri sırrı ifşa ediyor.
behzat komiser cemaatci olmuş ya la!
17 aralık olayı sanırım işleniyor. bakem nasıl bağlayacaklar.
hakketten lan, bu korumalar neden çelik yelek giymiyor? çok mu pahalı bişey bu?
helal olsun lan, bi bordo bereli, mossad üssünü bastı, sikti attı ortalığı. koltuklarım kabardı.
Kanalı açtığımda çıkan ilk sahnede, eleman içeriye kurduğu bomba düzeneğini uzaktan kumandayla patlatırken arkasına bakmadan yoluna devam ediyordu. Derhal kanalı değiştirdim ve bir daha izlememek üzere diziyi bıraktım.

oysa nasıl da umutluydum. Adamakıllı bir dizim olacak diye bekliyordum. Şu siktiğimin klişelerinden Bi kurtulamadınız amk!
kurtlar vadisi tipinde dizi olacak.
çok güzel bir dizi, gerçekten sürükleyici.
anlatilan devlet, alman istihbarati tarafindan delik desik edilmis, abd nin nsa ve cia servisleri tarafindan madara edilmis, ortadoguda akilli ol lan diye ayar verilmis bir devlet. lan birde dunya devleti olsak curcaniyi izle o zaman.
hayaleti de gördük, mutlu olduk.
Binlerce kursunun arasından yürüyerek giden ve vurulmayan polat alemdar değil ama sanırım ileride ortalığın çok fena karısacagı bir dizi. Daha kim iyi kim kötü adam anlamadık ama sonraki bölümler de ilk bölümün hataları olmaz diye bekliyorum.
hata bulmak için izliyor millet herhalde. izleme lan ibne sevmediysen desen kızarlar. iZleme lan ibne. Kızdın mı? Buz sok hehee.
Gavur yapsa izlersiniz ama dimi. Gavur yapıyo abi dersiniz.

Bir dizi. Bu kadar bok atıldığına göre izlenesidir kesin. Herkes bir senarist kurgucu, yönetmen o ışık tutan elemanlardan sanki amk. Neyse ne diyorduk? izleme lan ibne o zaman.
17 mayıs 2001'de düşen! Ve 34 bordonun şehit olduğu casa kaza!sına gönderme yapmıştır ilk bölümde.
mitoloji ve bilim kurgudan sonra en sevdiğim tür değil belki macera-aksiyon ama kurgu devlet ve kurumlar üzerine olunca hoşuma gitmiyor değil.

ilk bölümden klişe mlişe diye kimsenin bok atmaya hakkı olduğunu düşünmüyorum. yalnız mesela "oğuz komutan", "polat"a bağlamasın lütfen ya da çok sık uçuk olaylara yer verilmesin ki öyle olacağını sanmıyorum. ilk bölüm öyle bir izlenim yarattı.

sonuç olarak fena değil. kurtlar vadisini izlemeyip bunu izliyorsam vardır zaten bir şey.
güncel Önemli Başlıklar