bugün

entry'ler (110)

ajan 47

(bkz: agent 47)

47

(bkz: ajan 47)

reaksiyon

Erdal Beşikçioğlu'nun bulunması sebebi bile izlenecek dizidir.

kağıt

Sinan Çetin'in filmlerinden bir tanesi konusu hakkında yorum yapmayacağım ama filmdeki efektler çok zayıf ve bu kadar kötü kamera geçişleri özellikle yapılmış sanılıyor gerçekten kötü. Turk Web TV üzerinden bedava izleyebilirsiniz.

sınıfta kimseyle konuşmayan insan tipleri

Bizim lisede vardı bak bu türden, inadına gider ben konuşurdum.

oyun karakterini görünce tahrik olmak

Günümüzde çoğu oyunun karakterlerinin vamp kadın stili ile yaratılmış olması ile birlikte artık ban anormal gelmemeye başlamış olay.Küçüklüğümüzde hepimiz Chun li (bkz: street fighter) karakterini havada yaptığı hareket dolayısyla eteği açılıyor diye almışızdır, fakat günümüzde olan olaylar gerçekten saçmalamaya başlıyor. Bioshock infinite oyunun yapımcısı Elizabeth karakterinin seks objesi olarak kullanılmasından sıkıldığını, bıktığını açıklamış fakat oyuna gelen ek paketlerde ise Elizabeth katakterini (bkz: burial at sea) paketi ile iyice vapm kadın haline getirmiştir. Bunun gibi bir sürü örnek var. (bkz: Lara Croft) (bkz: Nilin)

nasıl ölmek isterdiniz

Şehit olarak.

dc universe online

Karakter kişiselleştirme olarak dev bir yapı sunan bir sony oyununu f2p olması endişelendirmesin p2w yok denecek kadar az. Yaz tatilinde vakit geçirecek A+ bütçesini harcamışlar için birebir.

samed behrengi

Beş kitabı var bende,çocukluğumun en güzel zamanlarını belki onla geçirmedim ama,en anlamlılarını onun kitaplarıyla geçirdim.

kardeş payı

Favori karakterimin hilmi olduğu, komedi dizisidir.

karıya gitmek için motor satmak

içler acısı durum. (bkz: bir insan kendini daha nasıl küçültebilir)

ezan okununca müziği kapatan tip

dinine saygı gösteriyordur, ezanın bütün güzelliğini hissetmek istiyordur. alaya alınmamalıdır.
Edit:imla.

nintendo 3ds vs playstation vita

Ps Vita alın diyenler Sony Ps Vitara verdiği desteği neredeyse sonlandırmış, sonlandırdık dememek için PS4 ile entegre ettik diye bir zırva üretmiş. Benimde konsolum sony ama fanatikler için her şeyde sony iyi, öyle bir şey yok! El konsoluna tek kral nintendo.
Edit: http://www.merlininkazani...r-oyun_haber-74712p1.html

game of thrones 4 sezon final

Bu sabah izlediğim,GoT'un sezon finali bölümüdür.Etkisi iyidir.

yaz vs kış

(bkz: Summer is Coming)
(bkz: Winter is Coming)

abd ırak ta yıllarca ne halt yedi sorunsalı

MC Donald kurdu. Anlayan anladı.

neşet ertaş

Bir köylüsü benim hocamdı kendisini öyle tanıdım hocam "bu türü sevmeseniz bile sözlerindeki anlam yeter" derdi.(Dersi kaynatmak için neşet demek yeterliydi.)

e3 2014

BSC'den takip ettiğim oyun severlerin dikkatini çeken olay. Nintedo 3DS için bir kaç oyun çıkarsada yine 3DS sahibi olduğum için sevindim.

battlefield hardline

Dice tarafından yapılmamış bir battlefield oyunu adı kullanıcaklar sandım fakat gerçekten güzel görünüyor yine aldırır kendini yani.

ingiliz aksanı vs amerikan aksanı

Amerikan aksanı içimizden, esprisi akıl dolu değilde yaptığı harekete gülünen çocuk gibi. ingiliz aksanı ise kahvenizi yudumlarken kitap okudunuz arkadaş gibi yumuşak fakat kulağa hoş gelen.