1. ?.
  mikael hafström ün yönettigi clive owen jennifer aniston vincent cassel ve melissa george un oynadıgı jamer seigel in aynı adlı kitabından uyarlanan film
  1 ... dygjoe
 2. ?.
  oldukça güzel olan bir film. kurgusu tanıdık ama yinede oyunculuk ve yönetmenin başarısı güzel bir eser çıkmasını sağlamış.
  1 ... snmat tablet
 3. ?.
  (bkz: no promise) *
  ... no promise
 4. ?.
  jennifer aniston' un dudakları elbette angelina abla kadar değil ama tayyör ona daha çok yakışıyo ya. bu film tabii tayyörlerle alakalı değil ama sık sık tayyörünü çıkardığı için aklım takılmış işte. gerçekten harika kurgu, gerçekten iyi oyunculuk ve sürpriz final. raydan çıkanlar raydan çıkmayı çekici gösteriyor yine de.
  ... zargana
 5. ?.
  değişik.. insanı hafiften geren.. ve jennifer anistonun bakışlarına, gülüşüne hayran bıraktıran film..
  ... gulbeseker
 6. 1.
  sonunun birtürlü bitmediği,aha şimdi bitti dediğim ama filmin yeniden başladığı bittiğinde ise daha devam edicek diye 5 dakika filan başında beklediğim film.
  1 ... doriangray
 7. 2.
  kızların izlememesi gereken film. * * *
  2 ... t bag
 8. 3.
  (bkz: hizli tren)
  ... radament
 9. 4.
  (bkz: sonunda hasktir denilen filmler)
  ... rakimalboga
 10. 5.
  --spoiler--
  filmin en güzel sahnesidir;
  adam * 20 dolara dudaklarina degmeden kizi * öpebilecegine dair iddiaya girer. kiz nasil olacagini beklemektedir. adama egilir egilir ve öper. her kurusuna degerdi der.

  ayrica charles olaylari fark edip, herkesi öldürdügünde hersey normale dönse vasat bir film olacakti ama, hapishanedeki karsilasmayla beraber gönülleri fethetmistir.
  --spoiler--
  -1 ... nekibuki