bugün

allen coulter'ın yarattığı liev schreiber, jon voight ve steven bauer gibi ünlü oyuncuların rol aldığı, 2013'e bomba gibi düşecek olan dizi. http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=bc1ewce8cto http://www.imdb.com/title/tt2249007/
liev schreiber in başrolünü oynadığı sağlam kadrosu olan hollywood mafya/asist işletmesi olan ray dayının maceralarını konu alan 2013 yapımı dizi.

ilk bölümü yayınlanarak banshee den sonra gelmiş en sert ve iyi ikinci dizi olma yolunda adım atıyor. banshee nin eline su dökebilecek mi bilinmez ama sağlam girdiği kesin.
gayet başarılı bir dizi.

yabancı dizilerin tatile çıktığı şu günlerde ilaç gibi gelecektir.

liev schreiber ve psikopat baba jon voight ile muhakkak izleyin derim.
showtime çıkardıysa güzeldir algısını devam ettireceğe benziyor. dexter kadar iyi olamaz ama.
(bkz: donovan)
fenomen olacak bir dizi...

muhteşem iş çıkartmışlar.
--spoiler--
ray'in Chloe'e para gönderdiği sahne ağlatacaktı lan beni.
--spoiler--
fırtına gibi girip, 4. bölüm itibarıyla sıçıp batırmışlardır.

sadece bir bölümlük malzeme vardıysa film çekeydiniz be birader.

--spoiler--
seyretmeyin, vaktinize yazık.
--spoiler--
baba mickey donovan rolündeki jon voight amcamızın döktürdüğü dizi.

işte size baba bir aforizma;

--spoiler--
Great kids come from great fucks...
--spoiler--
amerikalı milli futbolcu london donovan'ın kendinden 6 yaş küçük kardeşi.
daha ilk bölümden 2.sezon onayını alan showtime dizisi.

--spoiler--

taşaklı kadrosuyla ilk 4 bölüm itibariyle sıkmadan ilerleyen,

dexter değil de hafiften bir sopranos havası uyandıran,

ray'in karısının, hal ve hareketleriyle breaking bad'deki skylar orospusuna bi selam çakış olduğunu düşündüren,

ray'in sezon finaline gelmeden sürekli fuck me diye dolaşan kıza baya efsanevi bir şekilde çakacağı,

this season on ray donovan teaserından hareketle kuafördeki yaşlı kadın ve ray'in sahnesinde yarılacağımız,

artık yavaştan babasıyla olan durumun ortaya çıkması gereken,

ve baba donovan'ın tip olarak baya baya benim anneanneme benzediği dizi.

--spoiler--
yeni bir efsane doğuyor. evet.
Liev Schreiber'ın mükemmel oyunculuğuyla, Ann Biderman'ın mükemmel senaryosunu birleştiren ve drama dalında breaking bad'i az da olsa zorlayacak dizi.

--spoiler--

daha şimdiden 2. sezon onayını alan dizi, 8. bölümüyle devam ediyor.
drama seven dizi severler, kesinlikle pilot bölümü izlemeli.

--spoiler--
Katherine Moennig gibi dünya tatlısı bir lezbiyeni barındıran dizi. çok iyi gitmekle beraber 2. sezon onayını almıştır.

ayrıca bütün showtime dizileri gibi dinlere ve din adamlarına şahane göndermeler yapmaktadırlar.
bir sezon resmen mukaddime gibi olmuş. zira biz izleyiciler bir dizide 3 bölümden fazla girişi sevmiyoruz. sezon finalinde büyük bir süpriz olmaması dizinin ağır temposundan olsa gerek ben şaşırtmadı. ama bu dizi hakkındaki olumlu düşüncelerim değişmedi. ümitvar olunuz dostlar zira bir gün gelecek herkes donovan ailesinden bahsedecek.. (bkz: tamam gidiyorum)
2. sezonu heyecanla beklenen ... ayrıca her çarşamba 21.30'da "fx" (sanırsam digitürkde) kanalından izlenebilir .
on numara dizi. merakla takipteyiz.
internette dexter karşısında yerden yere vurulan dizi ama bunların hiç birini hak etmiyor.

izlemekten bıkmadığım ikinci dizi oldu. birincisi komedi türünde; the big bang theory.
intikam soğuk yenen bir yemektir tadında, buz bakışlı bir abinin oynadığı dizi.
2. Sezonu başlasa da izlesek denilen dizi.
gta esintileri taşıyan über dizi.
2.sezonu güzel başlamış dizidir.
Acaba jason donovan ın akrabası mı? Hani şu şargıcı olan? Diziymiş, tüh.
ilk bölümünü bir sene önce izlemiş olduğum ve biraz biriksin istediğim diziydi kendisi. dün itibariyle 4 bölüm daha izledim lakin devam etmekte bakalım. tam benlik bir dizi falan böyle tek düze devam ederse can sıkabilir gibi duruyor ama showtime'den ümitliyiz dostlar.
amerikan dizi piyasasında yükselen yeni trendi orospu eş olayının zirveye çıktığı dizi. abby donovan adlı orospu kaltağı cookie brown sikerek öldürür umarım. yaptığı her orospuluğu kendisine ait ahlaki kriterlerle temizlediğini sanan , kendinden emin orospu. Boston aksanından nefret ettirmiştir. höö layf is in dencaa , amını ağzını eşşekler siksin amına kodumun orospusu ya. skyler white artık orospuluk yarışında geride kalmıştır. amerikan toplumunda evli karıların amcık yardırma konusundaki kudurukluklarının bir yansımasıysa bu, `amerika bitmiş.