1. 1.
  eski beşiktaş kalecisi...euro 96 elemelerinde ve şampiyonasında fatih terim'in yardımcılığını yapmıştır daha sonra fatih terim'in galatasaray'a gitmesinin ardından kendiside beşiktaş'ın başına geçmiştir lakin başarılı olamamıştır ve görevine son verilmiştir...en son azerbaycanda bir takımı çalıştırmaktaydı...
  1 ... tttddd
 2. 2.
  bir edebiyat öğretmenimiz.
  1 ... piri reis
 3. 3.
  gönüllerin şampiyonu terimini türk futboluna kazandırmıştır.
  1 ... balsikeste baysungur
 4. 4.
  şerefli ikincilik gibi bir ifadeyi futbol literatürüne katan kişi yine kendisidir. fakat görev yaptığı camiayı bu şereflilik statüsü tatmin etmediğinden olsa gerek ertesi sezon takımının başında kalamamıştır.*
  1 -1 ... schenardi
 5. 5.
  türkiye de lucescu gibi değeri bilinmemiş çok yetenekli bir teknik direktör.
  2 ... dr_neo7
 6. 6.
  yabancı teknik direktörlere gösterilen müsamahanın binde biri gösterilmemiş futbol adamıdır.
  ... harby
 7. 7.
  dibe vurmuş bi takımı* alıp uefa kupasında 3.tura çıkarması ve de şampiyonlar ligine kalmasını sağlamasıyla kabahatli bulunmuş vakt-i zamanında ümit milli takımı da çalıştırmış teknik direktör.
  1 ... monolith
 8. 8.
  yimpaş yozgatspor u çalıştırırken iyi bir trend yakalatmıştı takıma. hatta galatasaray ile 3-3 biten maçlarının sonunda isyan etmişti hakemlere. haklıydı.
  1 ... avedis
 9. 9.
  efendi olduğu kadar yetenekli bir türk teknik direktörü. beşiktaş' ta bir dönem amokachi' nin önderliğinde sağlam bir iskelet kurmuştu ama yolu çabuk ayrıldı beşiktaş' tan.
  1 ... whitewind
 10. 10.
  yaptıgı teknik hatalar sebebiyle besiktasin bir cok macindan istediği puanları alamamasına sebep olmuştur. ornegin g.birliği- besiktas, trabzonspor- besiktas ve g.saray-besiktas maclarında yaptıgı oyuncu değiştirme hataları puan kaybına nedne olmuş dolayısıyla sampiyonluk altın tepside galatasaraya sunulmuştur. dahası hagi ve fatih terim ilk sezonlarında daha sampiyonlukla tanısmıslardır. tum yabancı oyuncuların mukemmel oldugu ve ilk onbirin vazgecilmez oyuncuları oldugu bir kaç donemden birini yasadı.
  1 -2 ... mustaine