1. 1.
  giresun eynesil ilçesinde da intihar ederek öldüğü söyleniyor rabia naz için, 11 yaşında, dosya ilginç ayrıntılar ile dolu, nurettin canikli ismi geçiyor, akp ilçe başkanının yeğeninin karıştığı bir kaza örtbas edilmeye çalışılıyor iddaları mevcut, dava sürüyor ve rabia naz'ın babası samsunda ruh hastanesine yatmasına karar veriyor mahkeme.
  1 ... mukukulu
 2. 2.
  Rabia Naz adında Başlık daha önce açılmış ve nedense bu güruhun kafası değişmez hep yalan dolan talan ve iftira peşinde olduklarından ciddiye alınacak bir durumları da kalmamıştır.

  Rabia Naz Vatan’ın ölüm sebebi emniyet kayıtlarında, ‘beşinci kattaki evinden atlayarak intihar etti’ olarak geçiyor. Yine emniyetin hazırladığı raporda, ‘Annesi kızınca Rabia Naz’ın psikolojisinin bozulduğu ve pencereden atlayarak intihar ettiği’ belirtildi.
  Giresun'un Eynesil ilçesinde 12 Nisan 2018'de evinin önünde yaralı bulunan ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren 11 yaşındaki Rabia Naz Vatan ile ilgili, "DNA mukayesesi için 28.08.2019 tarihinde Rabia Naz'ın babası ve abisinden kan örneği alınmak istenmesine rağmen baba Şaban Vatan, kendisinden ve oğlundan kan örneği alınmasına rıza göstermemişti. Daha sonra DNA örneği veren Şaban Vatan ve oğlu Yaşar Mert Vatan'ın DNA sonuçları çıktı.

  Giresun'un Eynesil ilçesinde geçen yıl 11 yaşında hayatını kaybeden Rabia Naz Vatan davası ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Küçük kızın tırnakların bulunan erkek DNA’sına dönük raporun sonuçları açıklandı. Rapora göre Rabia Naz Vatan'ın sol eldeki bir tırnağından alınan DNA örneği baba Şaban Vatan ile oğlu Yaşar Mert Vatan'ın DNA'ları ile uyumlu çıktı.

  Tahminen evdeki sorunlardan dolayı bir kavga çıkmış. Çıkan arbede sonucunda KIZ bir şekilde aşağı düşmüş yâda itilmiş.
  6 -7 ... desifreleyici
 3. 3.
  11 yaşında 70 kg ağırlıktaki kız çocuğu saniyede 3 metre hıza ulaşıp 5 metre öteye atlayarak intihar etmiş.

  Akabinde atladığı yerden vücudundaki kemiklerin bir çoğu kırık olmasına rağmen sırt üstü dirsekleri vasıtasıyla sürünerek bedeninin bulunduğu yere kadar gelmiş.

  Açıklama bu ister inanın ister inanmayın.
  7 -1 ... flat head
 4. 4.
  bu eynesil belediye başkanı neymiş ya, adamlar suçludur değildir bilmem de, sanki adam amerika devlet başkanı, soruşturulursa dolar artacak.
  1 -1 ... sipraleks
 5. 5.
  Adamlar bu olayı birilerine yıkmak için o kadar çok çaba içindeler ki artık hızını bile ayarlamışlar sanki yanındalar birebir şahit olmuşlar bakıyorum iddia ettikleri şey hepsi senaryo.
  kendi kafalarında senaryo çizenler tabi olayı illaki birileri üzerine yıkacaklar çünkü amacı o onun zaten.

  Yeni alınan ifadeye göre, Rabia Naz, binanın yan tarafından atladı ya da düştü, yerden sürünerek, yaralı halde bulunduğu noktaya ulaştı.
  Bi kaç güne bu olay aydınlansın bak bu güruh nasıl rezil oluyor görünüz.
  6 -3 ... desifreleyici
 6. 6.
  Beynini öz iradesi ile kullanmayı uzun süre önce bırakmış güruhtan kilo, ivme kazanılacak mesafe ve atlanan uzaklıkla ivme kazanılan mesafeden atlanan uzaklıktaki noktaya ulaşmak için saniyede ulaşılması gereken hızı hesaplayacak kadar fizik bilmesini zaten kimse beklemiyor.

  Ama en azından o sağlıklı bir insanın bile dirsek üstü süründüğünde vücudunun belirli yerlerinde meydana gelen yaralanmaların süründüğü iddia edilen kızın vücudunda neden olmadığını, kızın babasının niçin önce ısrarla tımarhaneye tıkılmaya çalışıldığını, savcılığın 1.5 sene sonra neden soruşturmadaki tespitleri bir anda değiştirdiğini, olayın tek görgü tanığının niçin sonradan ifade değiştirdiğini, çarpmaya bağlı topuk kırığının nasıl ısrarla düşmeye bağlı olarak lanse edilmeye çalışıldığını ortalama zekaya sahip herkes pek ala anlayabilir.

  Ama 11 yaşında bir kız çocuğunun ölümünü bile siyasi inançlarınız uğruna savunmak size doğru geliyorsa ve bunu yappıp kendinize hala müslüman diyebiliyorsanız amenna.
  10 -1 ... flat head
 7. 7.
  Kızın Tırnaklarından baba ve oğlunun dna örnekleri çıkıyor ve baba defalarca dna örneği vermek istemediğini dile getiriyor.
  Burada bi başlık açılınca yukardan aşağı okuyun okumayı öğrenin biraz senaryolar ile gelmeyiniz.

  Cahiller ile burada aynı ortam sarmıyor.
  Deveyi hendekten atlatmak, artık hendek te çare değildir.
  Elindeki delil ne delil tek delil yok hep senaryo.
  6 -2 ... desifreleyici
 8. 8.
  Soruşturma, akıbet, salahiyet nedir bilmeyen hukukun h si ile ilgisi olmayan tiplerle tartışıyoruz hata bizde.

  --spoiler--

  Bir delille bin alimi yendim, bin delille bir cahili yenemedim.

  imam gazali

  --spoiler--
  4 ... flat head
 9. 9.
  Kim intihar ettiğini savunuyorsa bilinki kansız şerefsiz aymaz utanmaz biridir!

  Bu tiplerle konuşmayın tartışmayın çünkü insan değiller.
  5 ... delegado zero1918
 10. 10.
  Herkes suçlanabiliyor hatta baba bile. Fakat sadece katil olduğu bas bas bağrılan şerefsizler suçlanmıyor ifadesi bile alınmıyor.

  (bkz: rabia naz cinayeti)
  2 -1 ... kurmay albay