bugün

tavşan kelimesinin ingilizce karşılığı.
ayrıca; (bkz: 8 mile)
(bkz: run rabbit run)
(bkz: rabbit in your headlights)
62'den yapmanın çocuklara büyük zevk verdiği hayvanın ingilizcesi.
alevilerin * sevmediği söylenen, en şirini bugs bunny olan hayvan. * *
(bkz: rabbit run)
(bkz: beni sevmeyen ölsün)
(bkz: donnie darko)*
yazdılarına baktığınızda bir futbol yorumcusu oldugunu düşünebileceğiniz yazar. * (bkz: futbol sözlük)
(bkz: vw rabbit)
volkswagen golf'un , kuzey amerika'da satildigi isimdir.

golf gibi guzel bi araca, rabbit gibi bi ismi layik goren lavugu da buradan tebrik etmek isterim...
bu aralar pic16f84 olaylarıyla, inverterlerle asenkron motorları kontrol etmeye çabalayan yazardır. ayrıca bugün sevgilisinin doğum günüdür. buradan "iyi ki doğdun semoş, nice yıllara" dileklerimizi iletiyoruz.
(bkz: jazz jack rabbit)
is arayan yazardır, maalesef bulamamaktadır.
#651512 çağrışımdaş.**
burası türkiye burdan çıkış yok başlığına bir tanım yazmış, hangi başlığa rast gelse bu tanımı referans gösteriyor.

sanki çok ahım şahım bir şey sundu bize.

millet de bunu pisleyince "pis vatan haini teroristler" laflarıyla da bir taraftan selam ederken, bir diğer taraftan yandaş toplamak adına göz kırpıyor.

ne zaman yazabiliyor muyum, yazamıyor muyum diyeceksiniz bilmiyorum ki.
(bkz: bugs bunny)
duyarlı insan. öperim, yalarım.
artı oylara denk gelesi, kaliteli yazar.
üçüncü nesil olup sadece 27 nick altı entry ile şaşırtmış yazardır. entryleri de dikkat çekmeyecek gibi değil, en beğenilen entrylerinin tümünü beğendiğim ender yazarlardan...
ne zaman entrysine denk gelsem; "ulan ne güzel yazmış herif" dediğim, sözlüğün inci tanesi yazarlarından birisi. tanımıyorum ama burada kaliteli entryler girmeye devam etmesini şiddetle istiyorum.
bu adam bana dedidi zamanında, derken de pes 2008 oynuyordu. dandik bir monitörü, yılının ötesinde bir bilgisayar kasası vardı. üzerinde siyah kapşonlusu kafasına çekmiş; oğlum gom player var len süper valla. siktir lan dedidüm ben bs player'cıyım. dedi ki, olm dfx'i falan tanıyor. dedim ben de tanıttım onu bs player'da. dll falan nefis. he orda kaldı o konu. sonra bu hd filmler falan çıktı. bs player sıçtı. pro'su falan vardı bs'nin beni kastı. dedim bu gom player ne. codec modec istemedi kerata. bs playerlar gitti. gom geldi. sevdik biz bunu. aklıma da rabbit geldi. o gelmedi ya mençıstır maçına kan ağlamıştır yüreği bilirim, gözlerinden öperim.
(#5670634) numaralı entrysiyle bana ayar vermiş;
(#6198056) numaralı entrysiyle hayallarle yaşadığını anladığım,

iyiki de nick altıma yazdığı yazıyı sallamamışım dememe vesile olmuş yazardır.
fatih'in istanbul'u fethettiği yaşı geçeli üç yıl oldu ve ben hala dünyayı değiştiremedim. dünyayı değiştirmek istediğimden değil, kendi yeteneksizliğimi anlatmak amaçlı başka tabir bulamadığımdan böyle söyledim.

bir rüya gördüm dün gece, iki ay sonra olmam gereken asker ocağındaydım şimdiden. insan rüyasında neden akıl edip de soramaz ki, ulan daha iki ay var, ne işim var benim burda diye? böyle denize sıfır bir yerlerdeyim, insanlar denize giriyorlar, denizin berisinde ise başı örtülü kadınlar birşeyler yapıyorlar ki ne yaptıklarını hatırlayamıyorum şimdi. biraz denizi seyrettim, sonra bir baktım saat beşe beş var ve rüyamda üstüme çöreklenmiş hisse göre son teslim olma saati beş. bir yusuf sarıyor ki bedenimi sanırsın orta gerilime tutulmuşum. bir taksi arıyorum, sokağın başında bir tanesi yolcu indiriyor. koşuyorum, yetişemiyorum. bağırıyorum, duymuyor. sonra teslim olabiliyor muyum vaktinde bilmiyorum, çünkü sonrasını hatırlamıyorum.

niye bahsettim bu rüyadan? ben de böyle yaşıyorum işte, sürekli birşeyler için koştururken elime yüzüme bulaştırıp sonrasını hatırlamıyorum. çünkü herşey, geçmiş ve gelecek birbirine giriyor. geçmişteki öfkelerime artık aldırmayabiliyorken, geçmişteki isteklerimden soğuyabiliyorum. sonra ne istediğini bilemeyen her insandan biri oluyorum kaçınılmaz olarak.

yaşım memleketimiz ağzınca "eşşek kadar"a dayandı. oysa ben hala hoşaf ile kompostonun, sütlaç ile muhallebinin farkını bilmiyorum. beta hastasısın dedi dün doktor; heralde orjinali daha çıkmamış hastalığın, deneme sürümü bu. neyse, sıyırdık yüksek ateşten...
kendisi bana sataşarak beni tahrik etmeye çalışmış sonra hatasını anlayıp elimi öpmeye kalkmış yazardır.

(bkz: gerek yok böyle şeylere mayk)

edit: büyümeden yanına gelip bayramda elini öpüp para isteyeceğim yaşlı yazardır. sözlükteki herkesin yaşını bilir ve ona göre konuşur.****

ha kendisine önerilerim de olabilir...

(bkz: sözlükteki nesil ve yaş savaşları)
(bkz: kompleksli taraftar tipi)
güncel Önemli Başlıklar