bugün

diğer rabbim de ona ; sen karışma lan, sana ne !.. dedi.
kemal unakıtan rahmet istedi.
Yerlere yatırır.

alenen Ümmetle şeyin şeyini geçmektir.
bu ülkede bir bürokratın ağzından dökülmüş en komik cümle olabilir.
bütün fabrikaları " babalAR gibi satan " unakıtan ailesine inen vahiy ...
Rabbime sordum bakırköy sadi konuk e.a.h. dedi.
bundan on sene önce -çocukluğumda- zihnime kazınmış ahsen unakıtan sözü. bakan beyin bypass ameliyatı için yurt dışına gitmesi üzerine söylemişti yanılmıyorsam.

e ama şimdi yarabbülalemin bize neden hep buralarda devlet hastanesi.
Kurban bayramında mı dedi? Koç demiştir.
birisi kilim mi dedi? pardon kilivlındmış.
cedi osman isimli basketbolcumuza da gelmiş olan şeydir. adam dinledi ve soluğu lebron un yanında aldı ya la.
vallahi billahi bu laf arada bir aklima geliyor.

resmen peygamberlik alameti. rab ile konusuyor. kutsalliga bakar misin!
(bkz: rabbime sordum evet dedi)
"rabbime sordum malı götür dedi" türünden bir versiyonu da olan sözdür.

(bkz: kemal mısırakıtan ın ölümü)
acaba bu sefer ne dedi çok merak ediyorum.

bence welcome to hell dedi ahahah.
cavs gsw olası final macları icin gecerli olan durumdur. bize de amin demek düser.amin.
görsel
kesinlikle gaf değil, ne kadar takva sahibi olduğu konusunda insanları kandırmak için, bilinçli bir şekilde söylenmiş yalandır.
(bkz: Ben sorduğumda samatya diyor)
takiyye işte böyle bir şey olsa gerek.
bana da haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi dedi. öğleden sonra da Bakırköy devlete git felan..

işimiz var.
bize " sağlık ocağına git " diyen rabbimin " hayırlısı olsun " dediğimiz ifadesidir. *
banada gaziosmanpaşa dedi.
lebron james'in miami heat'ten ayrıldıktan sonraki söylemi.
''ne banka bırakacağız, ne fabrika, ne de işletme. liman da bırakmayacağız, hepsini satacağız. neymiş, yabancıya satmayalım, yerliye satalımmış. kimmiş yerli? parayı veren düdüğü çalar. tüpraş'ı ruslara satar mısın, diyorlar. satarım arkadaş. stratejik yer imiş. ne stratejisi, önemli olan müşteri bulmak. müşteri gece gelsin, pijamayla çıkarım karşılarına. seviyorum bu işleri arkadaş'' diyen bakanın karısa ait söz. hangi parti olduğunu söylemeye gerek duymuyorum. rahatsız olmayan varsa şu cümlelerden helal olsun, kendisindeki genişlik kanalizasyon borusunda yoktur.
telekinezi ile gerçekleştirilen durumdur.Zaten sayın bakanımız bir clevelandı gitti bir daha bakan olamadı.Cehape zihniyetinin mümin başı kapalı bir insana gerçekleştirdiği operasyon.