1. 1.
  ugur mumcu caddesı ugur mumcu'nun sokagı no64/b de olan mekan. cın, tay, japon mutfağından yemekler var; lezzetli de... tavsıye edilebilecek turden bır deneyım. rezervasyonsuz gidilirse aksam servisinde yer bulunmayabilir. onceden aramak gerek. sushiler cok basarılı olmasa da cin yemekleri ideal.
  ... painkiller
 2. 2.
  oldukca zengin bir monuye sahip restaurant. secim yapmadan once neyin ne oldugunu sorup ogrenmek mide sagligi acisindan onemlidir.
  ... nanocu
 3. 3.
  ekmek oLmayan restaurant. ekmek isteyince garsonlar garip garip bakar size. sanki bana çinden gelmişler, sende türksün birader, bilmez misin ekmek yemeğince türkün karnı doymaz.
  2 ... hysterica
 4. 4.
  acılı ekşili çorba, karidesli pilav ve sushi club'ın ankara çapında en başarılı yapıldığı mekandır. Temizdir, hızlıdır ve lezzetlidir.
  Uğur Mumcu'nun sokağında bulunur paket servisi vardır son olarak açık büfe olayına da girmişlerdir fiyatları orta makuliyettedir.
  ... lucky strike
 5. 5.
  menüsü ile göz ve mide dolduran çin ve uzakdoğu mutfağı.

  bütün rolların, sushilerin içinde ne var ne yok yazması da iyi bi şey.
  zaten combo menülerinde bizim yeme-içme alışkanlıklarımıza daha çok hitap eden şeyler düşünmekle birlikte, bildiğimiz pirinç pilavının küçük bir porsiyonunun 7 ytl olması hafif insafsızlık. *
  ... cymbeline
 6. 6.
  ankara merkezli çin, japon ve tayland mutfağından harika örnekler sunan mekan. fiyatlar çok yüksek sayılmaz, porsiyonlar oldukça büyük, bütün şubeleri iyi tasarlanmış. g.o.p. ve park caddesi şubelerinde cumartesi ve pazar günleri belli saatlerde açık büfe var, her şeyin tadına bakabilirsiniz.
  1 ... altugk
 7. 7.
  Lezzetli, mekan da hoş.
  1 ... stopbegindicks