bugün

bazı şubelerindeki atm ler çalışmıyor. yan yana 2 tane atm var ama çalışmıyor. kendilerine banka diyorlar.

görsel
görsel
Bugün bana bundan gönderen bankadır. Ben böyle bir kibarlığa alışık değilim. Mesajı anlamak için iki üç kere okudum.
hissesi haftalık %13.49, aylık %12.78 değer kazanmış, yıllık %50.90 oranında değer kaybetmiştir.
Tefeci işte knk ne bekleyecen..
Kredi borcunuzu birazcık geciktirdiğinizde ya da eksik yatırdığınızda sapık gibi farklı numaralardan sürekli arayıp rahatsız eden banka. Açıyorum, cevap yok. Geri arıyorum, band kaydı.
Söz konusu sapık gibi arayan numaralar farklı şehirlere ait alan kodlarıyla başlıyor. Gerçekten çok rahatsız oldum. Borcum bitsin kapısının önünden geçmem bi daha. Kimseye önermiyorum, bu bankayla iş yapmayın hiç bir şekilde.Söz konusu numaralar şunlar;
+902722070021
+903223421417
+902622425556
+902322420114
+902462191691
+902125265333
Benim çalıştığım yerede geldiler bir keresinde illa sana kredi kartı vs verelim
Kredi kullan bilmem ne

(Ki hayatımda işim olmaz kredi kartı kredi çekmek falan)

Kibarca istemiyorum diyorum beyefendi alın sonra kullanırsınız
Yok ağbi istemiyorum

Baktım laftan anlamıyorlar
Kibarca kovdum bunları.

Ağbi bildiğin çalçene hepsi.
Kene gibi yapışıyorlar...
saha elemanları kene gibi yapışan, tc kimlik numaranızı ele geçirirse sizin izniniz olmadan adınıza kredi, kredi kartı, konut kredisi, araç kredisi, ne bulursa başvuran haysiyetiz kadınların çalıştığı bir banka.

bunun yasal bir yaptırımı olmalı. bizim arkadaşa ayaküstü kredi geçirip gittiler kimseye sormadan. iptal ettirdik ama bu kadını bulup mahkemeye vermek istiyorum. o kadar sinir oldum amk yasal tefecilerine. çocuğa çok ısrar ettim bul mahkemeye ver diye ama uğraşmak istemedi.
Enpara çıktığında kullanmaya başladım hala kullanıyorum. Diğer bankalarla olan ilişkimi kestim. Aidatsız kart, fatura ödeme ücretsiz, para tranferi ücretsiz, ayda 3 kez faizsiz kredi kartı taksit imkanı. bir bankadan daha fazlası.
piyasa değeri 135.675.000.000 tl olan türkiyenin en büyük bankası ve en büyük şirketi.
27 şubesini kapatıyormuş. Müşteriler SMS ile haberdar olmuş.
satış temsilcilerinin yalanla dolanla kart sattığı banka. karta ait olmayan özellikler kartınmış gibi anlatılıyor, sonra kartla rezil olunuyor.

konuyla ilgili şikayet açıldığında da hiçbirşey değişmiyor. yani 15 yıllık müşterisinin memnuniyeti umrunda değil. dolayısıyla gönül rahatlığıyla terk edeceğim bankadır.
Neden “qnb” eklemesi yaptıkları merak konusudur.

Edit : netten baktım.

Katarlı finans devi “Qatar National Bank” a geçmiş. Anlaşıldı.
Piyasa değeri 18 milyar 358 milyon
TL olan banka.
Bu bankaya dair sevdigim tek sey 3 ayda bir xclusive kutuphanesinden kitap alabilmek. Ozellikle bu seferki kitaplar cok hos gercekten.

Atmlerinin olmayisindan nefret ediyorum. Bir ara akbank, ziraat ve yapi kredi atmlerinden para cekmede sorun yaratmiyordu. Simdi yalnizca ziraatten para cekerken ucret kesilmiyor.
40 bin lira düşük faizli krediniz hazır diye aradılar, faiz oranı için şubeye gidin dediler gittim işte bugün. Oran %1.48 miş. Kahkaha attım kızın suratına bakarak. Güzel fıkraymış amk. Buyrun gelip s.kelim dediler la resmen. iş bankası %1.25 ten veriyor.
enpara candır. Sırf o yüzden muhattap olduğum yavşak banka.
isminin başındaki "qnb" açılımı "Qatar National Bank" yani "katar ulusal bankası" olan banka.
istanbul genel müdürlük stajına başvurup olumlu-olumsuz dönüş alan varsa özelden ulaşabilir mi?
(img:#1)
Arkadaşlar... qnb pişmanlıktır.
Zaten yerli değildi hala yerli değil. Aylar önce çalışmayı bıraktığım bankadır.
katar menşeli qnb grubu ile birleşen finansbank'ın yeni adı.
iki ad birlikte kullanıldığına göre yakın gelecekte "finansbank" adına veda edileceğinin ve sadece "qnb" adının kullanılacağının habercisidir. şahsen sberbank'ın denizbank'ta yaptığı gibi "finansbank" adına hiç karışmamalarını beklerdim.
Finansbank bir Türk Bankası değildir.
Ne yapsam da laf soksam diye düşünen arkadaslara ithafen belirtmek isterim.
Yanlış hatırlamıyorsam bir yunan şirketidir, Türkiye de Şubeleri vardır.
(bkz: Finansbank stajeri)
lan bu adamlardan memnundum ben. bozulmazlar umarım.
Finansbank in katar bankasına katılması olayıdır.