bugün

entry'ler (167)

psikoloji

okuyan birisi bana ulaşırsa sevinirim.

evli kadınlarla ve ergen kızlarla yatmayan erkek

ilk kez evlendiği kadınla ilişkiye giren erkek kadar değerli değildir.

macfit yenibosna

Bugün başladığım güzel bir salon, umarım güzel bir yıl geçiririm. Zamanla yeşillendireceğim.

erkeklere güvenmemek için tek neden

Erkekler diye genellemeyin artık ulan öğrenci evindeyiz karşı dairede kızlar var yanlış anlayacaklar diye cama çıkmıyoruz. Sevdiğim kızın peşinden sonuna kadar gidiyorum. Bazı arkadaşların gazına gelip konuştuğum kızlar oldu ama bana yüz vermeyen(aşık olduğum) kızı aldatıyormuş hissiyle bunu karşı tarafa anlatıp arkadaş oldum hepsiyle, erkeklere güvenmemek genel anlamda doğru olabilir ama herkese aynı yaklaşmak çok hatalıdır.

birini nedensizce sevmek

öyle bir sevdim ki beni defalarca reddetse benim gururumu defalarca ayak altına alsa her sinirlenip kendime azıcık onurun varsa birdaha konuşmazsın dediğimde bir merhaba deyişine kandım. Hala öyle bir seviyorum ki görmem mutlu olmama yetiyor, üzgünse daha fazla üzülüyorum, bana dertlerini anlatıyor, ona yazan erkekleri anlatıyor. Yoruluyorum bazen ama onu bırakırsam kendimide bırakırım diye korkuyorum.

viski nasıl içilir

viski taşını at içine yanında bitter çikolata aldın mı efsane oluyor.

ramazan pidesi

istanbulda yapmayı beceren yer bulamadığım, ramazan ayıyla özdeşleşmiş muhteşem lezzetli olan -oruçlu olduğumuz için belki öyle geliyor- bir ekmek türü. istanbul'da güzel yapan yerleri mesaj olarak atarsanız sevinirim. Hayırlı ramazanlar...

kızla erkek kanka olur mu

Olurda kadının sevgilisi olana kadar sonra işler karışıyor.

hiç starbucks a gitmemiş olmak

Evde kendim yapar içerim diyen biri zaten kahve kültürü denen şey hakkında hiç bir fikri yoktur. Fiyatlar dışarıda olan fiyatlara göre gayet normaldir. Gidip gitmemek bir şey değiştirmiyor. Bu mesajı starbucks ile evi karşılaştırman sebebiyle attım.

eşinin sevişme sahnesinden rahatsız olmayan insan

aynı zamanda gavat olan şahıs.

10 cm penisi çıkarıp masaya vurmak

10 cm ne lan diyenlerin max 15-16 cm olması.

salatalık soyarken ortada salatalık bırakmamak

Çok haklı isyan daha sabah yaşadım domateste sıkıntı yok ama salatalık riskli. bu nasıl bir başlık diyede sorarlar adama

21 mayıs 2017 olympiakos fenerbahçe maçı

Finalleri umursamayıp ttnetin bütün donmalarına karşın izlemeye çalıştığım maçtır.

sağ salim

https://youtu.be/nb3DaI5_H1E sağ salimdeki adamın arkadaşım çıkması.

karım için yemek de pişiririm temizlik de yaparım

Öğrenci evinde yaptığım şeyi neden sevdiğim-aşık olduğum- kadına yapmayayım ki daha fazlasını yaparım.

qnb finansbank

istanbul genel müdürlük stajına başvurup olumlu-olumsuz dönüş alan varsa özelden ulaşabilir mi?

simya

Bir kimya değildir. Ölümsüzlüğü bulmaya çalışırlar. imansızdırlar, tanrıya inanmazlar. inansalar ölümsüzlüğü bulmaya çalışmazlardır. Aynı zamanda bütün her şeyi altına çevirmek isterler o dönemde de mi düğünlerde çeyrek altın takılıyordu anlamadım ki.

türkiye yi sonsuza dek ekonomi devi yapacak hamle

Kenevir yetiştirmek devlet güvencesine alınmalıdır ve uluslararası alanda kenevir satışı gerçekleştirmeliyiz. Kesin yoldur. Aynı zamanda gelen gelirle teknoloji alanında gelişme yapıp kendi bilgisayar markamız, araba markamızı vs. oluşturmalıyız. Uzun sürer kesin çözüm olur.

inşaat amelelerinin kürt olması

Nerede amele var hepsi kürttür. Ucuz işgücüdür. Toplu halde dolaştıklarından hepsi akrabadır. Konu ırkçılık değildir. Durum gerçekten böyledir. Sebebi nedir acaba?

bilim adamları adamsa ölümsüzlüğü bulsun

Rusyada çalışmaları var. Bulunduğu zaman dindarların ne yapacağını çok merak ediyorum ancak bu gidişle o zamana dindarda kalmayacak herkes dini bir amacı için kullanır olmuş. ilginç.