bugün

sodanın sinirlere de iyi geldiğini öğrenmesi gereken yazar, aha işte budur formata uydurdum, mutluyum, huzurluyum...

öğreneceğim çok şey olan yazar. (formata uygun)

(bkz: götümüzden korkumuz olsaydı arkamızda taşımazdık) eyvallah...
(-) verip geçemiyorum, sonra kötü kötü rüyalar görüyorum, bana nasıl olurda (-) verirsin diyen insanlar görüyorum kan, ter içinde uyanıyorum.
Entryleri ile aydınlatan yazar.
Yıllardır ulan bu şerefsiz * ne zaman arkamı dönsem orada diye düşünür dururum. Meğer yeri orasıymış. Korkanlar için özel bir önlem düşünülseymiş daha da iyi olurmuş fakat.
6000. entrymi bağışlamak istediğim nesildaş ihtiyar yazar.
eğer arjantin şampiyon olursa; bugüne kadar dünya kupası nda arjantin i tutan yazarlar başlığına entry giren yazarlara bira ısmarlıyacak olan yazardır.

(bkz: sevdik mi tam severiz)
mesut özil'in memleketteki en samimi kankasıdır... mesut yazları ailesi ile anavatana tatile geldiğinde yedikleri içtikleri ayrı gitmez, alemlere akarlar falan filan.

mesut geçen sene almaya'ya davet etse de uçak bileti parası yüklü geldiği için gitmemiştir...şaka şaka yenge izin vermemiştir, ne me lazım almanya bu.

helal olsun ama karakterli arkadaşmış, ünlü olunca satmadı pulp fiction'ı
metrobüsten inmeyen yazar. *
arjantin şampiyon olamayınca çok üzülmemesini istediğim yazar...
metrobüsten binmeyen yazar.
ters gidiyo lan onlar.
arjantin' in şampiyon olursa şampiyonluğu beraber kutlamak istediğim yazar.
(bkz: film dedigin böyle olur)
arjantin'in şampiyonluğunu isteyen yazar kişisi. ayrıca çok beğenerek izlediğim bir film ismini kendine nick olarak almış koştursun efendim sözlükte.
arjantin göçmeni yazar.
arjantin dağlarında keçi sağmışlığı var.
messi'yi orada keşfetmiş.
bu arada ben de arjantin'in şampiyon olmasını istiyorum, final maçında messi kırmızı kart görsün ama. onu sevmiyorum.
arjantin şampiyon olsun istiyorum ama pulp fiction o maçı izleyemesin istiyorum.*
aslen, buenos airesli olduğu dedikoduları, kulaktan kulağa yayılan yazar.
uma thurnman ve john travolta'nın dans sahnesindeki çekim teknikleri hala düşünülür, konuşulur, örnek alınır...
bir tarantino klasiği,filmde 193 kere f*ck kelimesinin kullanılması filmi dikkat çekici kılmaktadır.
her sahnesi ayrı hoş olan filmdir. ama uma thurman'ın girl you'll be a woman soon eşliğinde dans ettiği sahne ayrı tatlıdır. şarkı bir başka tatlıdır.
--spoiler--
boyun kadar oldu çocuğun
aklında fikrinde okey oyun
kes de yiyelim bir koyun
gel bize bazı bazı
--spoiler--
--spoiler--
giderdi hep çifte
saymaz taşları i*ne
çaldığını görmedik mi
bırak onu yerine kereste
--spoiler--