bugün

entry'ler (9)

türkiyede erkek olmanın zorlukları

Omuzlarına yük biner taşırsın bırak deseler gene de taşırsın. Bırakmasın çünkü öyle görmüşsün öyle büyümüşsün.

pubg mobile

Kimsin lan sen ? Millet 49 60 lira veriyor sen mobilden
-kınkı ıynısı lın bıksını diyorsun

kala kala türk kızına kalmak

Ruslar sadık oluyormuş erkeklere öyle diyorlar? Onu bunu geçte farklı kültür bea tadı başka olur benim de aklımda hep o vardı ama yerliye kaldık. insan ayırmayın insan.

çirkin kızlara tavsiyeler

Orta okulda ne kadar çirkin kız varsa şimdi hepsi bı güzel gibi. Tipleri değişmemiş he tarz yapmış kopiller. Ha standardize olmuş da diyebiliriz ama olsun. Kibar olun zekanızı gösterin tamamdır. Kendinize bakın falan demiyorum bile onu da diceksek höh.

yalnızlığa alışmak

insanlardan bıktığının göstergesidir. Boş insanlar ilginizi cekmemeye başlar. 1 ay öncesine kadar krallar gibi yalnızdım şimdilerde yurttayız, nasip. Kafana göre takılırsın çok temizdir. Arada bir şunu mu yapsam dediğin ya da film izlerken beraber tepki vereceğin birini istersin ama o da geçer. Konuşacakların hep içinde kalır ve zamanla daha az ve öz konuşursun. Değer bilir birazda gamsızlaşırsın. Ha hepsi var mı ? O zaman tertemiz yalnızsın.

dolar

Bize etkisi olmaz ekmeği dolarla mı alıyoz sankim ? Kahvaltıda 3 dilim dolar yemezsem doymam. Dolarım da boşalmam. Dolar dediniz gene dengem bozuldu bak.

ırkçıların polisi putlaştırması

Her polis bir değildir tabiki ama devleti temsil eder sahip çıkmak gerek. Gezi olayında danışıklı dövüş olduğundan orada şiddet değil çok güzel dublörlük var. Her şeyi geçtim başlığın kullandığı dilden ve ırkçılar dediği kesim derken neyden bahsettiği belli e bunu bu şekilde yazacak olan kesimde belli. Bu kadar belli etmeyiniz kendinizi canım malûm son zamanlarda hep saklanmak zorunda kaldınız. Sonra neden başlıkla alakalı yazmıyorsun e yazılanlara cevap vermekten başlığı unuttum. Neyse ders başlıyor.

servet turgut

Seriyye vakfı genel başkanı. Anadolu insanı refleksli güzel bir insan. Türk islam davasını büyük doğu lokomotifine yükleyerek standardize olmuş toplumda farkındalığı olan bir gençlik teşkilatı kurmuştur.

necip fazıl kısakürek

Başta fikir adamıdır. Verdiği bir çok eser hem edebi yönde hem fikri yönde sağlamdır. islam'ı kesimin sevdiği adamdır o yüzden sol fraksiyon pek sevmez kendisini. Hece ölçüsü kullanmıştır ve bu konuda ciddi fanatikliğim var. Şiir yaziyon şiir ölçüsüz olur mu ?