bugün

uyeolmadanlinkigoremeyenadam haklı beyleer; ama unuttuğu birkaç özellik var:

su soğutmalı kasa, ilk posta için 26 dk dayanma süresi, 1 dakika içerisinde 37 mekik, srs premium sound, usb 3.0.. bu daha böyle gider.

bu adamla beraber bir daha bir yere gidersem memcos gibi olayım. ne zaman adamla 2 kelime laf edecek olsam ta$ gibi hatunlar gelip pseco'yla tanışmak istiyor. hayır tanışsınlar tabi, tanışmasınlar demiyorum; ama insan 1-2 tanesini de bana paslar. sen hiç mi takım oyunu oynamadın hayatında. hiç mi the playbook'u okumadın. hiç mi himym'yi izlemedin?

bak buraya yazıyorum, bir daha yanına yaklaşan 2 ta$ hatundan beğenmediğini bana paslamazsan en adi topsun pseco topsun olm bakınızını da şimdiden veriyorum; paslamazsan açıcam.
bursa carrefour cosmic bowling zirvesinde bana fazladan strike yazan kıza sonra ben borcumu fazlasıyla ödedim. o da "can artık yeter, bir daha söz tahrik etmeyeceğim." dedi. neyse.

aslında seni kandırdım. o sözün orijinali "kalede kaleci var diye gol mü atmayacağız"dır. ama ben önce şut çekmeni, kaleciyi yoklamanı, daha sonra gol atmanı isterim hep. ama tabi karar senin. kaleyi gördün mü vurabilirsin de, ama gol attıktan sonra pişman olma ihtimalin de var.

en iyisi sen önce uzaklardan 1-2 şutla kaleciyi yokla. sonra biraz daha yaklaş ve şutları sertleştir. büyük ihtimalle kaleci kaleyi terk edecektir zaten. sonra kafanla atarsın golü. en zevklisi öyle oluyor, benden sana tavsiye.

şaka maka 1 sene olmuş pseco, arkana bakınca ne kadar çabuk geçiyo zaman di mi? o zaman arkana bakma hiç. siktir@.
Gardişim.
kankişim.*
pseco topsun olm başlığını açmam için beni tahrik ediyor. sırf onun kadar kasıntı değilim diye sesimi çıkarmıyorum; ama parası neyse veririm, bir salona yazılırım, yine parası neyse veririm, güzel bir eğitmen tutar kaslarımı geliştiririm. ama iş orada kalmaz, başka yerlere kayar diye girmiyorum hiç.
6. nesil gıs gıcır yazar, hoş gelmiş. koşuştursun efendim.
skydancer'ın body building partneri.
genç kızların yeni nesil sevgilisi, onsuz market alışverişine dahi gidemiyoruz, o derece.
sözlükteki online 680 kişi şu an bu adamın yazdıklarını okuyor.
(bkz: ben de okuyorum)
(bkz: bursaray faalse gel)
gelecek sezon galatasaray' ın başına geçecek j.m.' nin, transferi için yönetime ısrarda bulunduğu iddia edilen, etoo' dan süratli, messi' den iyi gol vuruşu yapan, cristiano ronaldo' dan daha karizmatik yazar.
''birde...'' yazarı.şöyle ki; ... birde sempatik birde sıcakkanlı ay birde hoş birde... artıda verirmiş birde.tüm bunlara rağmen sen kalk çocuğu uyuz etmekten zevk al ! olacak iş mi şimdi? çok ayıp bana.
özlenen yazardır. telefonuma laf ettiğine göre de parayı bulmuş sanırım. hesaplar senden o halde.
hem kaslı, hem hisli, hem duygulu, hem romantik, hem düşünceli adam.
adamın kasları spora bile başlatıyor insanı. *
canlı para'nın uzun boylu yarışmacısı.
an itibariyle show tv'dedir.
görsel

bir yazar vardı ya çok komikti. nickini ve neslini bilmiyorum. bu yazarı bulursanız çok memnun olurum. iyi yazardı aslında entrylerini de hiç okumadım ama güzeldi.
(bkz: paint terk)
terk değildir, 4 yıllık paint mezunu. diplomamı da yazıcıdan çıkarttım.
painti terk ederek photoshop'a geçiş yapmalıdır artık.
paint bilgileriyle beni benden alıyor.
paint terk, tdk in.
facebook profil resmine baktıkça asılasım geliyor. niye bilmiyorum ama, böyle boş bi' tavan bulsam asacağım kendimi. o çok yakışıklı ve ben değilim diye iki gündür asılacak tavan arıyorum.

zaten o kasları yok mu o kasları. off.. yalarım yhaaa.
http://galeri.uludagsozluk.com/g/pseco/

adam haklı.
--spoiler--
kıskanırım seni beeennn *
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar