bugün

(#9663482)
kendisi yalancıdır.
bahsi geçen bayan sözlük yazarı değil ben ısmarladım yemekleri olm.
gecenin 4'ünde sol frame'de gördüğüm adam lan olum iki dakka adam ol bugün galatasaray kendi evinde farklı yenilmiş biraz göstermelik de olsa yas tut.

neyse güneyden selam eder gözlerinden öperin.
sayemde 150 tl kazandığı ve bana komisyon için söz verdiği günün akşamında bisiklet ile kaza yapıp 150 tl masraf yapmak zorunda kalmış bahtsız bedevi. kutup ayın olacağım bekle sen.
yeter lan halısaha zamanı zirvesi'nde yine üzerine düşeni yapmış deyim yerindeyse ağzıma sıçmıştır. 10 ay sonra ondan tekme yemek güzeldi. ben de vurdum ama. kızmadı sağolsun. şaka maka bir dahaki maçta aynı takımda olalım lan yeter amına koyim belim kırıldı. neyse hacı bir dahaki maça görüşmek üzere, öptüm xd.

edit: adam hala kaslı beyler.
insanı çileden çıkarmak için elinden geleni yapar.çok gıcıktır kendileri.
kızların dikkatine !
sözlüğün en kaslı en romantik erkeği falan diyolar bu yazar için ama inanmayın hepsi palavra kasları hariç.
ben gözümle gördüm telefonunda ankaralı namık klasörü var. adam oturup dinliyor artık siz düşünün romantikliğini *
murat boza karşıda büyük bir ilgisi var aynı zamanda.
nickaltını da okudum biraz topsun olum sen falan yazmışlar.bilemiyorum.gerçi sevgilisi varmış. sevgilisini de çok merak ediyorum.ama bence çok iyi bir insan.Helalimsin lan.
uzun boylu, geniş omuzlu, kaslı, şık giyinen aynı zamanda zeki, espritüel ve kültürlü bir o kadar da efendi kişiliğe sahip sözlük yazarı.
hadi hayırlısı dediğim yazardır. hem galatasaylıymış e bide sedat peker yeğeniymiş daha ne olsun mutlu olsun. * *
starbucks falan...
misal, lets write ı severim, yakın arkadaşımdır. psecoyu da severim, o da yakın arkadaşımdır. ha severim ikisini de,ha ama bu ayrı bi yakın arkadaştır. ha lets write ı sevmez miyim? onu da severim. kendisini bi elit kafeye götürdüm, çok eyreti durdu, rahat olamadı. mmontunu çıkarmadı misal. starbucks falan bunlar güzel mekanlar dostum. gitmek lazım.

2 hafta nasıl geçicek bilmiyorum.

özledim teninin kokusunu özledim.
kız diye mesaj attım kendisine. ayıp ayıp şeyler yazdım. fantezilerimi anlattım. ohş dedi sadece. her şeye tamam deyip hacı ben erkeğim deyince yıkıldım. şu an hala o eski günleri yad ederek asılıyorum. *
hani böyle olur ya ; bir insan seçersin kendine ve ömrünü onunla tamamlamak istersin. onun iç çamaşırını, kıllı göğsünü, her şeyini görürsün. işte bu adam öyle bir adam. ama ne yaptıysam olmadı. :( ühü.

yeni hedefim catstark. belki o verir. ne bileyim bi umut işte.
kas kas.
(bkz: Meet me at the hotel room)
nerede olduğunu merak ettiğim k4nk4m... hangi şehirdesin ekü*?

editikinoktaüstüste kıskançlığı görüyor musun arkadaş? orgy partylere çağırmıyoruz diye millet kızmış bize seco.*
ağlayıp sızlıyordu. feysbuk duvarımı açtım, 2 aydır tek kelime yazdığı yok. hush hush.
bambaşka insanlarız biz. sevdiklerimiz, özlediklerimiz, kıskandıklarımmız falan apayrı hep. yine de anlaştık işte bir şekilde. ilk karşılaşmamızda birbirimize karşı takındığımız ukala tavırları hatırladım da, çok kötüydü be! aynı düzlemde devam etmiyoruz iyi ki.

iyi anlaştık biz be. her ne kadar tarafından defalarca satılmış olsam da. benden ona zarar gelmeyecek olması, bana zarar vermeyeceğini bilmemdendir. belki az konuştuk, omuz omuza veremedik çok fazla. yine de samimiyetinden bir an bile şüphe duymadığınız bir dostun gülümsemesi çok şeyden kıymetlidir.

hem kaslı hem yakışıklı bir adamın gülümsemesi ise kimilerince çok daha fazla şeyden kıymetlidir zannediyorum.

sürekli saçlarımı karıştıran bir dosttur, dost elidir.
(#8832271) nolu entry si dolayısıyla yorum yapmaya yanaşmayacağım yazar kişi.
haxball'da oda açmış meyilli kişi.

teke tek fordlaştık. 6 ford yaptım 5'ini "kramponlarımı bağlıyordum" diye saymadı.

adam madam kayıyoruz mına koyiim... kandır tabi.

haxball'a krampon kavramını sokarak çığır açmıştır. yanlış anlaşılmasın.
haxball da kutu açmış çılgın kişi.

teke tek oynaştık. 6 cilve yaptım 5'ini 'memelerin küçük' diye saymadı.

adam meme görmemiş amına koyim... yardır tabi.

haxball'a dolgun kavramını sokarak sektör açmıştır. yanlış anlaşılmasın.
(bkz: my precioussssssssssssss)
galatasaraylı olduğunu öğrenmemle kanımın bir hayli ısındığı yazar.
--spoiler--
avuçlarımda hala sıcaklığın var
--spoiler--
facebook duvarımı ele geçiren yazar. durduramıyoruz efendim hep yazıyor hep yazıyor. *
kaslı, uzun boylu, damarlı, 1 gb harici ekran kartı, 4 gb ram, çelik jant, taşınabilir bellek, belden bağlamalı dildo gibi yazardır. severim, takip ederim kendisini.

(bkz: pseco omuzları tükenmiştir)