bugün

Benim ilk ve son kez yediğim pringles anı şöyle:

Tarih: Kasım 2012
Yer: Çapa Ortopedi Binası Zemin Katı

Ben hastanede alçıdaki kırık bacak için tedavi sırasını beklerken biraz da ağlamaklı idim. Bir iki dakika sonra bir teyze bana bir küçük kutu soğan ve krema çeşnili pringles vermişti. işte o an gözyaşlarım yerine mutluluğa bıraktı. O Teyzeye de burdan selamlarımı iletip tekrar teşekkür ediyorum *
prinles yemiş efsane nesileri görmek adına eski entrymi güncellemek yerine yenisini yazıyorum: Bir zamanların zenginlik belirtisi sayılan ki hala da öyle, hatta 11 Mart 1999'da Star gazetesi sayesinde daha da ün kazanan efsane PRINGLES'ı tadan bilir. Bu benim ikinci yiyişim olacak. ilk yiyişimde hastanede bacağım alçılı vaziyette ümitsizlik içinde sessizce ağlarken bir hanımın bana verdiği ilk pringles, gözyaşlarımı silinmesine ve mutlu olmama yardımcı olmuştu (Kasım 2012) Şimdi de büyük zevkle aynı çeşidi arkadaş ortamında büyük zevkle yememin keyfini yaşayacağım. instagram adresimden paylaştığım resim: https://www.instagram.com/p/CCX5WvhltvT/

bana ısmarlayan şoför arkadaşıma buradan teşekkürlerimi iletiyorum. istemediğim halde bana pringles alan iyi güzel yürekli adam, iyiki varsın
Ne ajitasyon yaptınız aq ya altı üstü 12 liralık bisi.