bugün

girişimcilere duyrulur. türk toplumu gibi işlevden çok boya önem veren toplumlarda farklı boyutlara göre satıldığında boyutların s, m, l, xl, xxl yerine xl, xxl, xxxl gibi olması daha akla yatkın gözükmektedir.(eğer desen koyulacaksa boyuna çizgi makbuldür) patlayacak satışlaaaaaaaaaaaarrrrr.
kuşakabin
koruyucu.
serbest çağrışım: şişe miller etiketi arkası. "no additives or preservatives."
eczanelerde diyalog kurmaktan utanan insanların farklı boylarının bulunduğundan bihaber satın aldıkları ve 3 kişiden 1 inin bu yüzden patlattığı kondom
(bkz: kilif)
(bkz: prezervan)
(bkz: koruyucu)
(bkz: Rocen Coke un Seks n coke a dönüşmesi)*
patlaması durumunda istenmeyen çocukların doğabilme ihtimali vardır, (bkz: patlak prezervatif çocukları)
spermlerin havasızlıktan ölmesini sağlayan araç, gereç. *
bu kasketi ilk üretenin bagırsaktan yaptıgı söylenen şapka.
deli gibi acıkmısken ve dünyanın en güzel yemekleri önünüzdeyken ağzınızın plastikle kaplanmasıyla aynı olan durum...
%98lik korunma sagladıgı kanıtlanmıstır.bahtsız bir bedevi iseniz %2 lik kısma denk
gelebilirsiniz.
nam-ı değer şapka
bebek katili.
(bkz: prezermatik)*
kusan birinin imdadına yetişen poşet gibidir..
(bkz: condomcu genclik)
(bkz: bar tuvaletlerindeki prezervatif otomatlari)
(bkz: kitle imha silahı)
fr. preserve latif.
tr. latif'i korumak.*
koruma duvarı.
(bkz: $apkasız çıkmam abi)
kullanıcıyı da, kullanılanı da pek fazla memnun etmeyen ancak ne onunla ne de onsuz yapılabilen kılıf.
türkiye'de, sigara dumaniyla delik olup olmadigi kontrol edilen küçük kauçuk obje.
kendimi ufaklığın yerine koyuyorumda.. * boğuluyorum,bir sıkıntı geliyor.. Çığlık atmak istiyorum yapamıyorum.. Sebebi belli..