bugün

yıllar öncesinin sanal bebeği 'nin android formu.

acıkır, yorulur, kirlenir, altına sıçar. siz de onu besler, uyutur, yıkar, bokunu temizlersiniz. eğlencelidir. 6-7 farklı oyun seçeneği vardır. ancak sky jump tek kelimeyle en iyisidir.

oynadığınız oyunlardan kazandığınız paralarla sevimli pou'nuza yiyecek, kıyafet, ilaç, top, gözlük, şapka alabilir, isterseniz göz rengi ,kirpik ve saç şekillerini değiştirebilirsiniz.
işi gücü birakip onunla oynuyorum, kafayi yedim herhalde. sanal hayvan vardi bi ara ama bu onu ezip geçmiştir. bağimlilik yapar, sözlük gibi..
40 olsun bırakıcam diye ant içtiğim o günden beri zerre ilerleme göstermemiş tipitiptir.3 yaş bolum hadi bi gayret.
uyutuyosun iki saat sonra ışığı aç uyandım ben diyo. telefona sarılasım geliyo lan ona bakınca. yemek istememe olayı ayrıca beni bitirmiştir. bunun bebek versiyonunu yapmalılar. pou değilde joe olsun ama insan olsun.
yunancada nerede, nereye anlamına gelen soru edatıdır.

+ pou psahnes - nereye bakıyorsun?
- sti mouni tis mitera sou - ananın ....na.
farklı oyun formları olan sevimli mi sevimli yaratıktır. sevgilimin telefonunu ele geçirme sebebimdir.
sırf boka benzediğini düşündüğüm için saç, göz ve ten rengini eski sevgilime benzetip onun gibi giydirdiğim bebiş. cadı şapkası da taktım, şimdi pou düşünsün.
sevimli yaratık. bağlandım galiba resmen acıktı mı diye kontrol etme gereksinimi duyuyorum.
beslemelik, oynamalık sevimli bir şey. mavisi blue'yu andırır.
çevremdeki bütün manyak kızların oynadığı zımbırtı.* 7 gün yedirmeyince bile ölmüyormuş bugün bunu konuşuyorlardı.
45. bolume gelip sildigim oyun. ilk baslarda cok sevmis adeta bagimliligim haline getirmistim. sonra sonra canim oynamak istememeye basladi. baska baska oyunlar yukleyip onlarla oynuyor ondan gittikce soguyordum. ama simdi sildigime cok pismanim cocugumu vermis gibi hissediyorum. ona cok guzel elbiseler almistim halbuki. sari saclari vardi iki kulak. pembis pou seni cok ozluyorum.
Hayatta sahip olabileceğim tek bebek olduğu için bende yeri ayrı olan bebişim.
bir süre bakmayınca hastalanan, titreyen sevimli yaratık. *
yeni güncellemesiyle gelen bulut oyunu pek bir güzel olmuştur. *
yunanca "top" anlamına gelen kelime.
Otururken yanımızda acayip bir ses geldi. Meğer pou sıçmış.
Aynı bebek gibidir. Tuvaletini yapar yemek ister. Oyun oynar çok tatlı bir oyun karakteridır o.
dünyanın en saçma 0-3 yaş oyunu.
ama bağımlılık yapıyor.
kendi bebeğiniz gibi sahipleniyorsunuz. isim falan koyuyosunuz.
seviyesi var sanki ay olarak artıyor gibi.
çok yemek yedirince mııııaaah tarzında çıkarttığı çok tatlı bir ses var.
yaptığı şeyler de yemek içmek ve kaka yapmak.
aç, uykusuz kalınca gözleri titreyip şişiyor.
biraz daha bakayım diyorsunuz ama o haline yürek dayanmıyor,
hemen yemek yedirip uyutuyorsunuz.

bir oyun için ne kadar çok şey yazmışım be dedirtir ayrıca da.
son güncellemede sky jump'a eklenen cennetten sonra bir dahaki güncellemede nirvana bekliyoruz.
Bugün itibariyle oynamaya başladığım sanal bebekli oyun. Çok eğleniyorum oynarken lan, Ciddi ciddi eğleniyorum. Bi de böyle sürekli yemek verince bu şey şişiyo şişiyo tepsi gibi götü oluyo ya, çok gülüyorum. Acıkınca da gözlerini kocaman kocaman açmasına dayanamıyorum. Telefonla uğraşırken annem yanıma gelip torunum muymuş şimdi bu benim gibisinden bir şeyler diyo. Kardeşim git bebeğinin altını temizle diyerek beni başından kovuyo. Ailecek manyak olduk anlayacağınız, bağımlısı olduk. Keşke bi an önce sıkılsam da bitse.
çok oynanıyorsa yalnızlık, az oynanıyorsa umursamazlık işaretidir.
Güzel konuşuyor...
2 turta verince sismanlayan canlı.
Mükemmel bir oyun . Eskinin sanal bebeğidir .
hiç sevimli olmayan yeni nesil sanal bebek. kız arkadaşımla sevgilisi pou yüzünden kavga ettiler. öyle manyak, psikoloji bozan bir şey.