bugün

(bkz: posta)
Ana sayfasının üst sıralarında magazin haberlerine her gün ısrarla yer vermesinden dolayı okumuyorum.
orta, son sayfasındaki dünya'dan haberleri özlemiyorum degil, haydar dümen ile şiir bölümünü aynı rutinlikte eski albenisi yok.
hala haydar dümenin yazı yazmaya çalıştığı gazetedir.
Kapağına çıplak meme fotoğrafı koyan gazete.

Bi gün gazete almaya çalışırken yanlışlıkla alacağım gazetenin arkasına karışmış, ben gazetemi aldım.baktım kabak gibi meme resmi var Karşımda bu gazetede! o Sırada da baktım bakkalcı nooldu kız alamadın mı gazeteyi dur yardim ediyim dedi. Ben de dedim yok yok sen git içeri gir diye Adamı terslemiştim meme resmini görmemesi için ecel terleri dökmüştüm.
Sayfalarının çoğu magazin ve reklam için ayrılmış araya küçük puntolarla verilen haberler ve haydar dümen hocanın özgün sayfası olan gereksiz gazete.
Bir posta verir misin? Şakasını aklıma getiren gazetedir.
Turkiyenin en boş ve saçma gazetesi.

Okunacak cümle yok gazetede..
Bir zamanlar türkiyenin en büyük tiraj yapan gazetesiydi.
Sayfa sayısında azalmaya giderek tiraj rakamında ne tür felaketlere gittiğini gösteriyor.
asker dostudur.
Günden güne kalitesini yitiren gazete, üst manşetlerinde ünlülerin magazinsel haberleri bıktırdı artık.
haydar dümen olmasa çoktan batmış gitmişti. posta gazetesi denilince akla haydar dümen gelir.
gazetenin lokomotifleri haydar dümen hocaefendi ve memleketimden şiirler tadında ki köşedir.
Sırf haydar dümen var diye her kahveye alınan gazete.
Önceden siyaset içeriği az olduğu için asker gazetesi denildiği sandığım gazete. işin aslını asker'de öğrendim tabi.
(bkz: haydar dümen)
(bkz: 19 mayıs 2015 posta başyazısı)
Bugünkü iddiasına göre akp mhp ile koalisyon konusunda anlaşmıştır. Buna göre mhp'ye 2 başbakan yrd ile birlikte iç işleri,dış işleri,kalkınma,ekonomi bakanlıkları da olmak üzere toplamda 8 bakanlık verilecektir.
ana sayfasının üst sıralarında magazin haberlerine her gün ısrarla yer vermesinden dolayı okumuyorum.
orta, son sayfasındaki dünya'dan haberleri özlemiyorum degil, haydar dümen ile şiir bölümünü aynı rutinlikte eski albenisi yok.
Sabah Aksam Posta Gazete isimlerine bak.
4 HAZiRAN 2016 tirajı 308 bin 109 olan gazete.
görsel
bulmacaları için aldığım gazetedir. tabi bi de haydar dümen jdjdjd.
budur;

görsel
bulmaca + haydar dümen.
Bugünkü sayısında Clinton seçimi kazandı yazarak kalitesini ortaya koymuştur.