bugün

entry'ler (806)

gereksiz bir bilgi ver

ilkokul numaram 1453.

bir ilişkide en önemli şey

Güven olabilir.

nargileli fotosu olmayan erkek pasif geydir

Gece gece pasif gay olduran tespit.
Laçolara koli naşlatmak nedir abv.

geceye bir film tavsiyesi bırak

Nightcrawler.

evrenden bir şey dile

Lütfen bana borcu olan herkes borcunu ödesin bende kredi kartı borcumu kapatayım.

yazarlar şu an ne yapıyor

iş icabı günlerdir şehir dışındayım, internet kısıtlı olunca yıllar sonra sözlüğe gireyim dedim. Pek değişiklik yok gibi. Sonra ki girişim de 1-2 sene’yi bulur herhalde. Kalın sağlıcakla.

05 00 da yakılacak sigara

An itibariyle tatlı esinti ve ezan sesi eşliğinde yakılmıştır.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Adele - Set fire to the rain.

pokemon go

Bugün beni 12km yürüten oyun. Hadi kötü diyin şimdi!

gecenin tarihi fotoğrafı

görsel

sözlük yazarlarının itirafları

Sanırım bu siteyi sadece bu başlık için kullanıyorum. içimi başka hiçbir yerde dökemiyorum, kimseye anlatamıyorum. Birileri okuyacak diye hiçbir deftere yazamıyorum. Mutsuzum, insanlara mutluyum demekten içim çürüdü artık. bu entry burda bitti belki ama yazıp yazıp sildiklerimi, aklımdakiler gibi kimse bilmiyor, bende anlatamıyorum zaten.

Büyük konuşuyorum, eğer birgün evladım olursa ona sarılmaktan hiçbir zaman çekinmeyeceğim. Babam gibi baba sevgisi görmediğim için ben de aynısını çocuğuma yapmayacağım! Hayatım da kocaman bir boşluk var, KOCAMAN!

Durmadan onu düşünüyorum ve buna engel olamamak bana çok aykırı. Tokat yemiş gibiyim!

gecenin fotoğrafı

görsel

düğün dernek sünnet

Malesef ki 10 salonluk bir sinemanın en az 5 salonuna işgal eden yerli komedi filmi. Arkadaş anladık tamam komik, bende sivaslıyım iyi hoş da ne bokuma o kadar salona yayıyorsunuz. Ben aylardır Macbethin çıkmasını bekliyorum, boku bokuna yer bulamadı film sinemalarda. Sinemanın hakkı malesef verilmiyor ülkemizde!

yazarların şu an dinlediği şarkılar

http://youtu.be/1r-kM5YhhhE

sözlük yazarlarının şu an merak ettikleri

insanların nasıl bu kadar arsız olabildiklerini.

allah ın olmadığını idrak edemeyen cahiller güruhu

(bkz: allahın olmadığını kanıtlayamamak)

Yarın çok sevdiğim bir akrabamın cenazesine katılacağım. içim içimi yedi sabahtan beri, düşünüyorum, insanlar hak ettikleri hayatı yaşamıyorlar ama neden hak etmedikleri gibi ölüyorlar. Bu dünya için fazla iyi bir insan kötü bir biçimde hayatını kaybetti. Sabahın 4'ünde tek başına seyir halindeyken arabayla uçurumdan aşağı düşüyor ve 2 gün sonra ölü halde bulunuyor.
Yetiştirdiğin onca harika öğrencilerin, iki tane pırlanta gibi evladın senin bu acını yaşamayı hak etmiyordu be!

black ops 3 ün şu an yükleniyor olması

Bir battlefield 4'ün yüklenmesi durumunun heyecanını yaşatmaz.