bugün

zavallı hayvanları öldürdükten sonra tuylu derılerını alarak yapılan sus veya gıyım esyası..

genellıklerı postları somıneye dogru acık olanlar ayı,kaplan,panter gibi hayvanların postlarıdır.

kucukbas hayvanlardan yapılan turune ıse postakı denır..Kınalı kınalı altlarımıza serilir.
sonra, arkasında, sonra gerçekleşen (postmodern).
http protokolünde bir veri gönderme yöntemidir. diğeri de 'get' tir.
(bkz: post blue)

(bkz: postmodernizm)
ing. ks. power-on self test.

bilgisayar boot olurken sistemin geldiği ikinci nokta.

1- bios aktivesi
3- işletim sisteminin hafızaya atılması
4- ayarların kontrol edilip yüklenmesi
biosun bilgisayarı ilk açışta tüm donanımı kısa yoldan kısa sürede test etmesidir.post onaylanırsa kısa bir bip sesi duyulur ve windows açılış ekranı görünür.pek bi mutlu olursunuz.öğrenci evi ise linux'da görünebilir.ha eğer arıza çıkarsa çeşitli biplemeler ile karşılaşılır bilgisayar açılmaz.bip kodları için anakart-bios üretici kitapçığına bakınız.

(bkz: power on self test)
ayrıca forumlara girilen mesajın ingilizcesi.
http de veri yollama methodu. post ile gönderilen parametreler adres çubuğunda görüntülenemez, elleşilemez, bu yollarla link yaratılamaz(request ile alınmadığı takdirde).
(bkz: request)
(bkz: get)
n.o.g.d adlı çıkış parçalarına dreamtv'de bol bol rastlayacağımız, tazecik, fresh ve odunsu notalı bir parfüm kıvamında yeni grubumuz.
Ve fakat solistin klipteki o hal ve tavırları bana manga'nın solisti ferman'In ilk çıktıkları zamanki halini fena halde anımsatmakta... *
şarkılarının melodisi akılda kalıcı, sözleri "ne olur geri dönme/ korkmak yok/ patlarsam korkmak yok/ * / bazen sen de benim gibi bazen sen de benim gibi bazen sen de benim gibi bazen sen de benim gibi kızmaz mısııııın" kıvamındadır.
klip lunaparkta geçen parti temasındadır.
hayırlara vesile.
ayıdan olmayacak bir şeydir. ayrıca latincede sonra anlamına gelir.
1995 çıkışlı björk albümü.

army of me, hyperballad ve it's oh so quiet diyorum.
björk'ün 1995 çıkışlı çok başarılı albümü.

1. army of me
2. hyperballad
3. modern things
4. it's oh so quiet
5. enjoy
6. you've been flirting again
7. isobel
8. possibly maybe
9. i miss you
10. cover me
11. headphones
basketbolda 3 saniye koridorunun çevresine verilen genel ad.

yüksek post faul çizgisi çevresiyken alçak post ise potaya daha yakın olan yan bölgedir.
Ayı gibi hayvanlardan elde edilen ve değişik amaçlarla kullanılan bir nesne.
kuzu şeyinden olanlar subliminal mesajlar içeriyormuş

görsel
ing. posta.
güncel Önemli Başlıklar