bugün

Juri üyeleri az buçuk bilen, sesten anlayan insanlar lakin can bonomo'nun orada oluşunu anlamış değilim hayır konseptle alaka yok.
Can bonomonun müzik kalitesini beğendiğim için aralarında jüri olarak tek onu sevdim şahsen.

Sunucu da taa ilk popstardaki sunucu. Anılarım canlandı bi an abidinli firdevsli bayhanlı günleri hatırladım.
Can bonomo için izleyebileceğim yarışma.
artık şu ülkede orjinal şeyler olsun yaa.

amk taa ebesinin nikahindan kalma programları ısitip Soğutup tekrar önümüze seriyorlar..

muhtemelen ilk bölümlerde jüri arasında kavga tartışma falan olur. vs vs..

(bkz: bi bitmediniz amk)..
uzun zamandır Popstar yoktu dedmişler öldü Şimdi yazsınlar efsane geri döndü.
beni eskilere götüren yarışma, özellikle jenerik müziği baya bi anıyı canlandırdı. güzel başladı.
O ses türkiye mi popstar çakması zamanın ilerlemesiyle popstar mı o ses çakması oldu bilemiyoruz artık. Ama acun un garip bir şeyi var her yaptığı tutuyor diğer kanallarda yarışmalar çok fazla rağbet görmüyor.
(bkz: yine mi bamya)
Yeter kardeşim! bıkmadınız mı aynı şeyleri tekrarlamaktan? "insanların umutlarıyla oynamaktan" dedirten içi boş, sikindirik program.
jürinin geyik yapması iyi onun dışında prodüksiyon işini iyi yapmıyor şarkı sözleri altta yazarken imla hatası yapıyor. yarışmacıları sahneye yolcu eden kız da çok iyi sevişen biri gibi.
bayhan da katılırsa tam olacak program..
Tutmyacak programdır.
200li yılların başında değiliz zaten oses Türkiye var.
dönemin hapçısının, müptezelinin jüri kılığında gençlerin önüne rol model olarak çıkartıldığı yarışma.

geçmişte kimlere ne faydası olmuş ki bugün olacak?

bir jüri oldukça bu tip yarışmalardan bir bok çıkmaz gençler. jüri kafası sakattır. alın tubitak jürisinin siklemediği projeler amerika'da, almanya'da birincilikle dönüyor.

bizim sanatçımız gavur gibi olmaz. komplekslidir. kendinin yerine geçebilecek birini istemez. kıskanır. net.
o reytinglerle yazı zor görür. hala acun'un numarasını anlamadılar.
görsel bülent ersoy abimiz de orada jüri olmuş.
ilk haftaya salih zülüfoğlunun damga vurduğu ikinci haftadan beklentilerin yükseldiği program.
Bayhana nasıl oy yollanıyor.
Eski her şey gibi izlemekten keyif aldığım program. Sanırım eskiyi özlediğim için, beni eskiye götüren her şey mutlu ediyor.
dün akşamdan salih ve melisanın mizanseninin aklımda kaldığı program. armağan çağlayan ısındı baya lafını esirgemiyor artık.
dün akşamdan salih ve melisanın mizanseninin aklımda kaldığı program. armağan çağlayan ısındı baya lafını esirgemiyor artık.
Kanal D'nin fiyaskosu, ölü yatırımı. Ratingler'de ilk 15'e bile zar zor girmiş. Arka Sokaklar'ın eski bölümleri daha çok rating toplamış artık düşünün.
An itibariyle çirkin ve zeka özürlü bir kadının yarıştığı program.
melisa meray'ın dün akşam elendiği program. açıkcası elenmesini beklemiyordum ilk 5'e kalacak gibi duruyordu şaşırttı. salih yine kazandı. kaç oldu bu 3 mü 4 mü. birinci belli peki ikinci kim?
ulan nerde
pavyon şarkıcısı
barlarda söyleyenler
yada sokak müzisyeni komünist gençler varsa çıkmış şarkı söylemeye çalışıyor.

sanatçı (!) olabilecek bir kişi bile yok amk....
yıl olmuş 2018 adamlar hala popstar yapıyor. te allam ya.
güncel Önemli Başlıklar