bugün

Hamburgerleri beş para etmeyen, fakat sosları 10 numara olan lokanta zinciri.
performans fiyat oranı en yüksek fast food zinciri. mc donalds'a ve burger king'e ara sıra gidiyordum. artık gitmeme kararı aldım çünkü popeyes varken onlara gitmenin bir anlamı yok. popeyes'da 21 liraya eko kova menü var. hem ucuz, hem lezzetli, hem de bıkana kadar yeniyor.
En sevdiğim fastfood markası olduğunu söylemeden geçemeyeceğim . Chipotle sosu bir harika .
ben bir kere eve sipariş verdim gayet güzel geldi.
fiyat performans açısından en iyi fast food dükkanı. cole slaw salatasını çok seviyorum.
Sarımsaklı mayonezi efsane olan tavukçu fast food.
Neticede bir tavuk dünyası değildir.
Kfc min getir götürünü yapan restorandır.
tavukları, patatesleri, hamburgeri çok lezzetli olan bir hamburgercidir. şu an bile canım çekti.
bence tavukları gayet lezzetli. ama kfc de güzel ama buranın patatesleri baharatlı oluyor.
Maxi durum diye bir seyleri var. Siparis ettgimde ismine aldanip heralde 20-25 santim vardir diye umdum ama en fazla 13 cm olan bir durumle karsilastim.
tab gıda'nın türkiye'deki isim haklarını elinde bulundurduğu diğer zincirler gibi bir daha herhangi bir şubesinde yemek yememe kararı aldığım restoranlar zinciri. illaki fast food tavuk yemek istiyorum diyorsanız suriyeli esnafın işlettiği tavukçulara, chitir chicken'a veya cajun corner'a gidin.
patatesleri mcdonald's patateslerini aratmayacak kadar güzel olan restoranlar zinciri.
löp tavuğu kızartmışlar hamburger ekmeğinin arasına koymuşlar. aşırı lezzetli.
izlediğim bir diziyi yayınlayan kanala reklam vermiş..
tamam, diziyi her durdurduğumda reklamının çıkmasına bir şey demiyorum, ticaretini yapmak zorunda...
fakat iğrenç bir arabesk müziği seçecek kadar avam beyinli kimi çalıştırıyor, çok merak ediyorum.. o müziğin, yabancı isimli bir tavuk firmasıyla ne alakası var, nasıl bir mantıkla bunu kabul ettiniz ve hangi aptal bu müziği sizin firmanıza sokuşturdu, evde çoluk çocuğunuz bu müziği dinliyor mu ki, seyirciyi buna mahkum ediyorsunuz, diye sormayı isterdim..
smoke xl yiyorum bazen, aslında baya çöp ama yoklukta gidiyor.
bir aya yakın süredir yemeklerine ağzımı sürmeyerek kişisel ambargo uyguladığım, bk'nin tavukçu hâli olan zincirdir. birincisi pe'nin tavukları lezzetli değil, ikincisi bu tarz yerlerden yemek yiyerek hem mideme hem de bütçeme yazık etmiş oluyorum.
Pişmiş tavuğunda tüy gördüğüm firmadır. Çok zorda kalmadıkça tercih etmem. Evet çok zorda kalmadıkça.