bugün

önce fb ye sonra bjk ye şimdi ise gs ye sallayıp kendini göstermeye çalışan yazarımsı. ilgi çekmek için didiniyo, ilgi verin şuna biraz oyalansın.
Troll çabasından ötürü donuza eklediğim yazar.
görsel

görsel

Ne dediği belli olmayan yazar.(!)

Tutarsız misin canım sen*
bu daha çok tostçu erolun fıstık helvalı tostu gibi bişey.
Ömrü kelebekler kadar kısa olacağa benziyor.

Gittikçe iğrençleşen bir şahsiyet. Maçı kaybetmesine rağmen parayı kazanan futbolcular, ağlayan bu. Garip.
Duygusal ergenlerden biri.

Edit: eksile ponçik.
beşiktaş hayranı.
bence git barcelona realmadrid bayern maçı falan seyret. beşiktaş senin sandığın kadar mükemmel bir takım değil. *
çocuk.
yıllardır yazıyorum da bu kadar sığ * troll olma özentisi gereksiz zevat görmedim. yemiyor içmiyor beşiktaş diyor. beşiktaş aşağı beşiktaş yukarı. ulan 34 yıllık beşiktaşlıyım ben bu kadar yazmıyorum amk!
sorunlu onbirinci nesil yazar olduğu kanısındayım....allah şifa versin...
(#36069814)
Demek ki istenilince mantıklı bir entry girilebiliyormuş demek istediğim yazar.
bu gece de bu hasta kardeşimiz için dua edelim. *

Edit: tahminimce merdiven çocuğu.
kendisi fetöcüdür. fetöcü bir aileden gelip gönül bağıyla fetöye bağlıdır. moderasyon göreve!
görsel
b*şiktaşsavar yazar kardeşimizdir. kendisini takdir ediyorum.
Beşiktaşla ne alıp veremediği var, anlayamadım yazarı. Bükemediğin eli öpeceksin kuralını bilmiyor heralde. Evet.
Adam gibi adamdır.net
Teyzesi Fenerbahçe kongre üyesidir Ayrıca Fenerbahçe'nin halka arzı konusunda ilk hisse alan Kişilerdendir.
Ben de diyorum sözlükte bir ferahlık, bir huzur, bir kafa dinleme ortamı var.

Meğer bu troll ve melisa kalp, çaylak olmuşlar.
On birinci nesil çaylak.
görsel
galatasaraylı görünümlü işsiz tinerci yazar.
24 yıllık beşiktaşlılığımda ben bu kadar beşiktaş hakkında yazmamışımdır. konuşsun. üçüncüleri dördüncüleri konuşacak hali yok ya.
çaylaklıktan çıktığı gün yine beşiktaş, beşiktaş tafartarı vb konularda küfürlü entryler girdiği için çaylak edilmiştir.
bir süre kafa dinleriz artık...
görsel
görsel
görsel