bugün

Galatasaray meydanı boş bırakınca çıkan çakallardan.
sabahın skinde aklını galatasarayla bozmuş yazar.

git uyu genç adam...
her takımın taraftarı olan yazar. galiba herkesten laf işitmek hoşuna gidiyor.
Dikkatleri üzerine çeken ................................................................................................................................................................................................ bir yazar.
Aynı zamanda;
(bkz: üvey anneyi sikmek) başlığınında sahibi.
Başlık denirse tabii.
Üç günde bir takım değiştiren troll yazar. Kendi haline bırakınız.
Valla gsli olduğuna inanmayın, yeri geliyor trollük ne gerektiriyorsa o takımdan oluyor.
hep akapeli, hem gsli. ailesi yanlışlıkla ekmek çiğnemiş galiba.

edit: duyduğuma göre dönekmiş.
philiph cocu ile ilgili yazısı son derece isabetli olan yazar..

sozlukte böyle futboldan gerçekten anlayan yazarlari görmek güzel bir sey..
(bkz: la bu fener sana ne etti)
Ne olduğunu çözmeye çalıştığım ama bir türlü anlayamadığım bir yazar. Trollük falan yapmaya çalışıyor ama beceremiyor yazık. Sürekli cinsel içerikli başlıklar sol frame'ın anasını ağlatıyor.
Dünyada yaşama amacı olmayan gereksiz ve geri dönüşüme dahi atılmayı hak etmeyen bir yazar. At çöpe gitsin. Ergen biri olduğunu adım gibi eminim biliyorum. Nasıl dikkat çekerim derdinde kendileri fakat biz senin 14 yaşında bir velet olduğunu biliyoruz koçum. Sen hadi dersine çalış.
Komik sandık;
https://m.uludagsozluk.com/e/39462494/

Şafak sezer çıktı.
https://m.uludagsozluk.com/e/39468944/

Rezil yazar.
Gel lan buraya yavsak. Gotune sokacaksin söylediğin her şeyi.
(bkz: ahahahahahaha)

Birileri feci yanıldı. Bir yazar.
Bazı entryleri komik yazar hatta başlıkları da.
Bugün galatasaray şampiyon olursa büyük göt olacak yazar.

Edit: oldu.
ilgi çekmek için sürekli farklı takımları tutuyormuş gibi yapıp çamur atan troll. Kesinlikle donuzu hak ediyor.
mekan ismi gibi geldi.

(bkz: abbas waffle)i.

(bkz: müslüm waffle)
Hayal aleminde yaşayan bir şizofren veya komik olduğunu zanneden bir gereksiz tiplerden.
Sözlük ortamından bi haber bilgisi, kültürüde yok çöp entry giriyor. Herkesin hemfikir olduğu gibi sözlükte ömrü uzun olmayaktır.
Donuzlayıp geçin tam bir döl israfıdır. Sevimsiz uyuz çirkin yaramaz misafir çocukları varya ha işte bu eleman.
Dinle işim yoktur ancak şu an 1-2 tiple daha yemek troll uğu yapıyor. Onlarla birlikte o yemeklere değil kuru ekmeği köpek gibi aramalarını temenni ediyorum.
Adam olun lan, hava zaten sıcak insanlar oruçtan bunalmış sizin itliğinizin karşılığı yok. Adam olun adam.
kemik yaşını bilmem ama beyin yaşı 0-6 yaş grubu dahilinde değilse ben de hiçbir şey bilmiyorum. ilgi çekmek için midir, oruç tutanlara eziyet olsun diye midir bilmiyorum ama yemeklerle ilgili entryler girerek oruçlu ağzımı kötü açtıracak benim sonunda.
Kadınları o kadar çok kötülüyor ki annesi erkek sanırım yazarı.
sol tarfın anasını siken yazarımsı. trolll olma demiyorum yine ol ama sikik sikik başlıklarda açma amk biz olsak çaylak olurduk evet..
sanırım kendini komik sanıyor.

ya da bugün havasında.
güncel Önemli Başlıklar