1. 1.
  lisans eğitimini tamamlamış kişilerin 6 aylık eğitimden sonra polis oldukları yerdir...polis meslek eğitim merkezi açık ismidir...
  3 ... chacal
 2. 2.
  görev yerleri dün belli olan 5. dönem öğrencilerini yarın mezun edecek olan okul(lar).
  -2 ... dilamze
 3. 3.
  polis meslek eğitim merkezi nin kısaltması. bu konuyla ilgili olarak lisans mezunu gençlerin 6 aylık eğitimle polis oldukları kuruluş.
  işin özü: ne kadar kpss mağduru, lisans mezunu üniversiteyi bitiren genç varsa öğretmen,avukat,mühendis,bilgisayar mühendisi ve hatta fizik bölümü mezunu iü de quantum dalında yüksek lisans yapmış ve artık bu polis bilimsel araştırmalarını alkolmetre ile yapıyor, yollarda bekleyen dur,geç,yavaş diyerek ne umdum ne buldum diyenlerin en büyük örnekleridir.
  1 ... bu ne yahu
 4. 4.
  mezun olduğunuzda 1.800 tl ile mezun olup iş hayatına başladığınız polis eğitim merkezidir.
  2 ... bekido
 5. 5.
  Yolda sigara içtiğimiz için önce tokatlıyım sonra donumuza kadar arayan birimlerin mezun olduğu okuldur.
  1 -5 ... cpb1913
 6. 6.
  10. ve 11. dönem adayların okullarının açıklandığı lisans mezunu olup iş bulamayanların bari devlet memuru olayım düşüncesiyle başvurdukları polis eğitim merkezleri.
  1 -1 ... mya reid
 7. 7.
  kpss'ye hazırlanan fakat atanma puanına ulaşamayınca işsiz kalmamak için başvurulan polislik mesleğinin eğitiminin verildiği okul.
  -3 ... emilensekeristemeyenmal
 8. 8.
  eğitim fakültesinin devamı olan okul.*
  6 -1 ... yastigimi rahat birakin
 9. 9.
  12. dönemden itibaren 9 aya çıkacak olan polis okullarıdır. artık bundan sonra tek dönem öğrenci alınacak ve eylülde başlayıp haziranda bitecek. düşünen arkadaşlara ilanen duyurulur. ayrıca bu ay içerisinde 12. dönem için duyuru yapılacak.
  1 -1 ... mal sahibi
 10. 10.
  iş bulamadım, bari polis olup ömür boyu garantili maaşa kavuşayım diyenlerin tercih ettiği şey.
  ... i n f o r m a t i o n