bugün

çizgi dizisi bittiği vakit bütün mahalle dışarı çıkıp pokemonculuk adı altında birbirimize dayak atmamıza vesile olan yüce oyun, çizgi film, manga serisi.

ben hep sikörtıl olurdum. genelde çarizard, bılastoyis, maçhamp, hitmonçen nickli abilerden dayak yiyip dağılmamızla sonuçlanırdı.
Ashin pikaçuyu göbeğinde yatırdığı sahnede, benim de pokemonum olsa keşke dedirten çizgi film.
pikaçunun raiçuyu tokatladığı bölümü arada sırada yeniden izler duygulanırım. Alternatifi için (bkz: charizard vs magmar)
hakkındaki gerçekleri öğrenince uyuyamamıştım. saf, masumane bir çizgi film bilir iken neler neler anlatıyormuş, ne incelikleri varmış, hiç bilmiyorduk amk.

(bkz: roket takımı 4ever)
pokemon eti yenir mi? tüyler ürperten bir teori(hatta fazlası) için buyurun:

https://youtu.be/nPWj3L_SgwU
kulaklarımda o uydurdugumuz şarkı çalmasına yol açmıştır.
"garı geçimol gar keçimol pookeemann"
Bir döneme damga vurmuş efsane çizgi filmdir. Hatta kendini pokemon sanıp, camdan atlayanlar da olmuştur. Pikaçhu adam gibi adamdır.
Ferhat adlı Bir piçin kendini pikaçu sanarak balkondan atladığı için Türkiye'de yasaklanan ve bir neslin pokemonsuz büyümesine sebep olması gibi bir ilginç olayı vardır
Lan at kafalı ferhat pikaçu zaten uçamıyodu bari çalmendır picigeto falan olsaydın pezeveng diyesi geliyor insanın.

Edit: Bu olay mersinde yaşanmış ferhat 7.kattan atlamış çim ve toprak zemine ayaklarının üstüne düştüğü için sadece sol bacağı kırılmış, Ferhat hala yaşıyor arkadaşlar nede olsa o bir pokemon.
arkadaşlarıma karşı kullandığım bir hitap şekli

özellikle 'bi sus be amına kodum pokemonu' demesi çok hoş mesela
Bi ara başlayıp tüm sezonlarını ve sezon sonu bonus filmlerini izleyecegim cizgi filmlerin kralı. Bir nesil kendini pokemon sanip camdan atlayip ölmüş olan çocuğa küfür ederek büyüdü.
Kara keçim ol diye bi türküsü vardı hey gidi.
Bir nesilin popüler olayıdır. Pikaçu şerefsizinden dolayı kaçak elektrik kullanımı artmıştır.
Bir nesilin popüler olayıdır. Pikaçu şerefsizinden dolayı kaçak elektrik kullanımı artmıştır.
https://www.youtube.com/watch?v=i8VQNycYWak
Duygusala bağlayan dübükler var, yok yayından yok kaldırılmış. Lan bir tekrar izleyeyim dedim de o dublajla izleyip sevdiysem çocuk aklıma sokayım. Gerçi yoktu ki yanımda bana kitao verecek hayırlı bir insan, neyse!
(bkz: 13 aralık 2000 pokemonun yayından kaldırılışı)

Efsanedir. Evet.
misty ve brock işi pişirdi mi acaba çok merak ediyorum. çünkü hatırladığım kadarıyla misty yüzücüydü ve bir kaşık su bulsa bile hemen bikinilerini giyip hadi yüzelim ayağına bedenini teşhir ederdi. brock'da peygamber sabrı varmış gerçekten. *
(bkz: Pokemon izleyen neslin asgari ücretle çalışması)

Daha da başka bir şey demiyom, andavallar!
görsel

Beyler hakikaten bu karartma çalışmasıyla yeni ortadoğu procesi de devreye girdi uyanalım artık yeter.
görsel
ben pikaçuyum diyip camdan atlayan bir bebe dolayısıyla kaldırılmıştı bir ara. hayır uçabilen bişeye özense de atlasa neyse. pikaçu bildiğin yavru köpek modunda bi hayvan. geleceğimiz kimlere emanet sorusunu sordurtur.
Pokemon özürlü küfürlü aklıma geldi çok komik zamanlardı.
karı kaçıyoo.
Belaya hazır olun
Hem de çifte belaya
Dünyayı yozlaştırmaktan kurtarmak için
insanları bir çatı altında toplamak için
Sevgi ve gerçek belasını kınamak için
Yıldızların ötesine ulaşmak için
Jessie...
James...
Roket takımı her zaman ışık hızıyla hareket eder.
Ya teslim ol ya da savaşmaya hazır ol.
Miyavvv... Çok doğru!
Sabahları erken uyanmanın tek geçerli sebebiydi be. Özledik reis.