bugün

yeni bir sozluk yazarıdır.
hep beraber içten bir hosgeldin diyoruz. *
çok akıllı yeni sözlük yazarı (he şimdi konuya bir açıklık getirelim, bu yazarı tanımıyorum. ee neden akıllı dedim o zaman? çünkü eğer ismini "pınar" koysaydı, "pınar" başlığı sadece kendisine ait olmayacaktı. ama "pnar" koydu ismini, böylece kendisine ait bir başlık sahibi olmuş oldu. ahh ah ben çok çektim asiti kaçmış kola'nın altına yazılan "tadi iğrençtir, berbattır, imamın abdest suyudur" entrylerinden)
dev bulaşık'tan nasıl kurtulacağım konusunda beni aydınlatmış yeni yazar. *
sözlüğüyle girişiyle gönüllerimizi şenlendireceğini umduğum yeni yetme yazar**
hoşgelmiş...uludag üni. sana emanet!
sözlükteki bir entrysi sayesinde kendisini farketmeme sebebiyet vermiş bir yazardır.
hakkında bildiğim tek şey (#325936) entrysinden anlayabileceğimiz üzere arda keskinkilic isimli insandan çok çekmiş olmasıdır. ondan intikam almak için sözlüğü* kullanan bir yazardır. ayrıca sözlükten arda'ya da seslenmiş, ona mesaj göndermiştir. *
okunası entry lerin sahibi,çok iyi tavla oynadığını iddia eden,ancak benim nasıl zar attığımı bilmediği için beni yenebileceğini düşünen,hoş sohbet yazar kişisidir.akraba çıkmamız an meselesidir.**
ne zaman, nasıl ve neden tanıştığımızı hala anlayamasam da, bundan -yani tanışmamızdan- çok büyük keyif aldığım arkadaşımdır... öylesine boş boş bakınırken çıkıverir bi yerlerden ve bir anda renklenir dünya... sesini duyamasam da o anda, içtenliği öyle bellidir ki gülümsemekten alamam kendimi... yazdıklarıma yaptığı yorumlar yüreklendirir beni... ha bana ev bulcaktır görükleden o da ayrı mesele bu arada... * * bir insanla sohbet etmek ancak bu kadar güzel olur diyorum ve sözlerime nokta koymaktan alamıyorum kendimi, durduramıyorum bi türlü... *
son zamanlarda ortalıklarda pek görünmeyerek beni hüzne boğan yazar kişisi. çok da fazla boğulmadım ama, gelsin iki muhabbet edelim geçer. ehehe
bayram ziyaretleri dolayısıyla biraz ara vermiş olan ama dönüşü muhteşem olacak güzel yazarımız...
1. yılı kutlanası yazar, her yazar gibi. nice yıllara.
birinci yılını kutladığım, nice senelere yazarı...
tavla oynamaktan pek anlamayan yazar kişisi.. ya da benim kalbim kırılmasın diye öyle yapmış(mış).. bilemiyorum tam.. -ehehe-
zeki olduğu kullanmadığı harften belli olan yazar. ayrıca aynı yerden sözlüklerde tecrübeli olduğu sonucunuda çıkardım.* ( ki buraya yazdım bak ) a bide ismi pınar. * *
okunan en iyi kitap başlığına kürk mantolu madonnayı yazan ve ne kadar çok ortak yönümüz var dedirten yazar.
sinemasever yazarmış, bu saatte keşfedildiği üzere. kalemine kuvvet diyor ve yazara yayın hayatında başarılar diliyoruz. *
bulgaristan göçmeni olduğunu öğrendiğim yazar.öğrenince bi sevinç dalgası kapladı içimi.acaba artık yalnız olmadığımı bildiğimden midir?
tıpkı benim gibi "bulgaristan göçmeni" yazar. *
kardeşim olan yazar. (bkz: kardeş)
aynı zamanda pekte güzel yazar.
before sunset i de sevmektedir. *
okulda alt devremken burda üst nesil olabilmiş edebi kişilik.
komşuluk ilişkilerini, taşındıktan sonra geliştiren yazar.

(bkz: yok böyle bir şey)
her pınarın bir adı var,
senin adın nedir pınar.
her yürekte bir od yanar,
senin adın nedir pınar.

gürül gürül akanmısın,
sessiz sessiz bakanmısın,
yürekleri yakanmısın,
senin adın nedir pınar.

aşk pınarı olmayasın,
sararmaya solmayasın,
mahsun melül kalmayasın,
senin adın nedir pınar.

yaşayansın özlerinde,
giz olmasın sözlerinde,
nem olmasın gözlerinde,
senin adın nedir pınar.

çiçeklerin özü sensin,
aşıkların sözü sensin,
mutluluğun gözü sensin,
senin adın nedir pınar.
ibrahim kılınç
edit: herile tanışıklığımız yok da hoş bi şiir gibime geldi.
edit2: hakeden tüm pınarlara atfen... başta sayfa sahibine.
dünün en çok oylama yapan yazarıymış. tebrikler. en çok okuyanı da denebilir heralde.

" ben daha çok okuyorum ama" diyenlerinizi duyuyor gibiyim. oylamayacaksan hiç okuma daha iyi kardeşim. git gazete, kitap felan oku.
entryleri ile takip edenleri gerçek manada aydınlatan; sağlam edebiyat bilgisi olduğu belli olan yazar.
belki farkında değil ama büyük sevap işleyen yazar. sağ olsun, var olsun...
güncel Önemli Başlıklar