1. 1.
  before sunrise filminin devam filmi diyebiliriz.viyanadaki o tatlı çekimlerden sonra yönetmenimiz bu sefer de paris'i bize gezdirmiştir.jessy before sunrise daki hikayesiyle alakalı bir kitap yazar ve parise kitabının tanıtımı için gelir ve yıllar sonra hayalini kurduğu celine ile o kitapçıda karşılaşır.ve film böyle devam eder.
  3 ... baadir
 2. 2.
  esas kizla esas oglanin yine butun gun sohbet ettikleri pek bir icraat gorulmeyen film.
  4 ... eksizm
 3. 3.
  başrollerinde ethan hawke ve Julie Delpy nin oynadığı 2004 yapımı romantik/drama filmi.Before sunrise filminin devamı niteliğindedir.bu yüzden ilk filmin* izlenilmesi gereklidir
  1 ... berbay
 4. 4.
  ancak sanatsal filmlerden hoşlananların izlemesi gereken devam filmi. kısadır, ve sadece diyalogların olduğu, herhangi bir olay içermeyen filmlerden hoşlanmayan insanların sıkılacağı bir filmdir. kanaatimce ilk film kadar olmasa da gerçekten güzeldir.
  1 -1 ... dreamcatcher
 5. 5.
  yalnızca diyaloglardan oluşan ve buna rağmen çok güzelde bir film.ayrıntılar özellikle..
  ya çok beğenilcek ya hiç beğenilmeyecek filmlerden.gerçekten ortası yok..
  2 ... illegal
 6. 6.
  filmi baştan sona sıkılmadan izleyebilir bazı insanlar. zaten yönetmeninde başarısı orada çok içten ve naif bir film sanki arkadaşınız kendi hikayesini anlatıyorda onu dinliyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz. romantik bünyelere tavsiye edilebilecek güzide film.
  ... jai guru de va om
 7. 7.
  before sunrise filminin devamı niteliğinde olup sadece başrol oyuncularının diyaloglarından oluşmuştur. diyaloglar iyi midir bilmiyorum ama gerçekten oyuncuların mimikleri konuşma tarzları super olsa da filmden bir sonuç çıkaramadığımız , izlenmese de olur denilen filmdir.
  -1 ... kacak kelebek
 8. 8.
  bir filmin nerede biteceği ancak bu kadar güzel tasarlanabilir dedirten nefis film..
  2 -1 ... sonrabirgun
 9. 9.
  ilk filmi izlediğimde - (before sunrise) - 17 yaşındaydım, biraz saftım. ben de onlar gibi hayattan çalacak, zamanı durduracak bir gece istemiştim. trene bineyim beni tamamlayan biri ile tanışayım, bütün bir geceyi hiç tanımadığımız bir yerde konuşarak, birbirimizi anlayarak geçirelim istedim. fazla değil, tüm bir ömre yetecek tek bir gece. ama işte ikinci film zamandan çalmanın bedelini tokat gibi yüzüme vurdu.

  6 ay sonrasında buluşamamak da vardı. kendimi jesse'nin yerine koydum ve "romantik aşk inancından tamamen vazgeçmiş olabilirim. senin gelmediğin gün.." dedim. celine'i düşündüm "içten içe ölüyorum, artık bir şey hissetmiyorum." deyişini gördüm ve bir gece için çekilen 9 yıllık acının ve boşluğun buna deyip değmeyeceğini sordum kendime. ama ikisinin de hayatlarını anlatırken öfke ve isyan dolu haykırışları arasında karşısındakine dokunmak için nasıl mücadele ettiklerini gördüm ve anladım.

  9 belki 18 yıl eziyet olabilirdi ama öyle bir anı tekrar yakaladıkları için yine de mutluydular.

  (bkz: equal trade)
  3 ... raptor
 10. 10.
  richard linklater ın before sunrise fiminin devamı niteliginde olan,gerçek zamanla çekilemiş,yine sadece diyaloglar üzerine kurulu ancak bu sefer diyaloglar ölesine başarılı ki linklater kendini mi geliştirmiş yoksa senaryoyu beraber yazdıkları ethan hawke ve julie delpy'nin kattığı doğallık mı bilinmez,bu sefer arka fonda viyana yerine paris olan ve sonunda da julie delpy nin kendi şarkısı a waltz for a nightı bizlere sunan tek lokmalık film...
  insan bitince bişiler daha bekliyor ama sonunda hissettiginiz ufacık gülümseme hissi linklater ın bu işin dozunu iyi ayarladıgını gösteriyor.
  ayrıca filmin finali sizde bağımlılık yapabilir cünkü celine'in söylediği şarkı kendi albümünde söylediğinden cok daha sıcak ...
  ... white rabbit