bugün

mobil versiyonunun bilgisayar versiyonundan daha detaylı olduğu oyundur. bu arada bilgisayarda oynamak için sağlam bir makina gerekli yoksa sürekli takılan bir oyunla karşı karşıya kalabilirsiniz.
Orjinalini oynayan yazarlar yesillendirebilir taşıyabilirim.
Edit:bir tür fps oyunu.
açık konuşayım, bu oyun gibi bir oyun henüz yapılmadı. geliştirilebilir ama henüz mevcut değil.

bu oyun hayatın ta kendisi.

zeka, soğukkanlılık, yetenek...

bütün bunlardan bir tanesi bile az ise başarılı olma şansınız yok bu oyunda.

harika bir oyun harika.

allah razı olsun yapandan.
Çok zevk aldığım oyun. Sadece biraz paronayak olabiliyorsunuz oynadıktan sonra. Sokağa çıktığımda çatılara falan bakıyordum bir ara.
son günlerde bir kaç kez tıklamadan açılmayan oyun. üç dört kez denedikten sonra açılmakta. ayrıca bazı haritalarda harika fps ler alırken bazılarında aynı fps yerlerde sürünmektedir. yıllardır şu optimizasyona bir çare bulamadılar.
karantina günlerinde oynamak isteyen arkadaşları beklerim.

Güzel oyundur.
pubg ve fortnite artık modası geçmiş oyunlar, yeterince hızlı bir şekilde kendilerini geliştiremediler kanımca. overwatch'a devam arkadaşlar.
Tamam belki çorba paramız çıktı.
Ama takımdaki 25 peşin 22'si yalnız bana ait. Paylaşmak zorunda mıyım paramı faydasızlarla.
görsel
12 ocak 2022'den itibaren tüm platformlarda ücretsiz olacakmış. Daha önceden parayla satın alanların hesabı premium hesaba dönüşecek.
Çıktığı günden beri bug içerisinde yüzen, tam toparladı derken yeni bir güncelleme ile tekrar bozulan, mobil sektöre el attıktan sonra asıl paranın burada olduğunu anlayıp pc sürümünü ikinci plana atan ve şu aralar bütün platformlarda ücretsiz olacağı öğrenilen battle royale oyunu.
mobile sürümünü oynadığım için üç ayrilik yaşadığım oyun. iki bira atıp rastgele takımla girince bir sürü arkadas edindim Türkiye'nin dört bir yanından.
adam uzaktan dmr ile susturucuyu takıyor pıks pıks pıks pıks nerden attığı da belli olmuyor.

ayrıca pompalı oynayan çakallara da selam olsun
botlar salmış oyunu miramarda 14 tane bot vurdum az önce.
az önce 8 tane bot vurdum. çöp.