bugün

onda olmayan yanları, hayal kurarak oluşturmaktır.
Gerçekte karşılığı olmayan.
bu kızı sadece 10 saniye görebilmek için Tüm planlarını iptal edersin ve kız seni görmemezden gelir belki ismini dahi bilmiyordur 1 aydır bakışıyoruz bana karşı ilgisi azaldı.
Galiba en dertsiz tasasız sevme çeşidi bu. sen onu gördükçe mutluluktan karnına ağrılar giriyor ama karşıdakinin dünyadan haberi yok... kavga yok, stres yok, seviyor mu acaba derdi yok - çünkü biliyorsun ki sevse platonik platonik dolanmazsın ortalarda- kısaca: mis.
Tek taraflı sevme işidir genelde. Seven kişiyi yıpratır, çökertir. Çok şey katar ama insana şarkılar, şiirler, kitaplar... Belki de avunuyoruzdur.
Liseye giderken karşı lisede bir cocuk vardı. Ama hakkında hiçbirşey bilmiyorum. Sarışın mavi gözlüydü. Sacları sarı değildi ama. O zaman sarışın oluyormu bilmiyorum. Her sabah okula giderken onu görmek mutlu ederdi. Bu kadar.
rüyamda scharlet johanson'u hoplatıyordum.
Bok gibi durumdur. Yani ben senelerdir ben boleyim ben soyleyim diye insanlara nutuklar atarken, son bir senedir kimseyi hayatima alip yorulamam benim hayallerim var deyip kmlerce uzakta ki hic olmayacak birinden hoslandim. Yani akil süzgecimden geciriyorum diyorum ki imkansiz tontirik mal mısın. Ama ne dusunmeden durabiliyorum ne kayıtsız kalabiliyorum. Bir yandan da isterim ki hep mutlu olsun aslında çok iyi biri tribi yaşıyorum. Malligin nirvanasi dostlarim bu. Bu arada baskalariyla konuşmayı da denemedim degil. Denedim. Ama onla konusmak bile o kadar keyifli geliyor ki baskasina lan bu ne diyor diyorum. Allah'ım beyin islevlerimi durdur lütfen.
büyük konuşmayalım da biraz çocukça bir heyecan.
görsel
Seni uzaktan sevmek... aşkların en güzeli.
Bana göre olmayan durum. Ben istenmediğim yerlerde durmam, çok gururluyum *
ilkokul aşkları.

Evet
dünyanın en boktan durumlarından biridir. ne yaparsanız yapın, sonuç sıfırdır. asla yaranamazsınız sevdiğiniz kişiye. onunla hayal kurmaktan iyice hayallerde yaşamaya başlarsınız. gerçeklik algınız bozulur. platonik aşk en saf aşk olsa da karşılıklı aşktan daha çok can yakan bir aşktır. sizi umursamayan birini umursamak dünyanın en alçaltıcı şeylerinden biri bence. bu da elinizde değildir. bir tarafınız vazgeçmek ister, bir tarafınız hala direnir.

aman kimsenin başına gelmesin be. platonik aşka düşeceğine yalnızlıktan öl daha iyi.