bugün

hürriyetin canı sıkıldıkça ''dünyayı sarsan akım !!!!!birbirbir'' şeklinde büyük puntolarla web sayfasına haber yaptığın akım. okuyucu yorumları da şahanedir,
-özenti gençlik
-ee bunu yapınca ne oluyor
-işi gücü yok mu bu insanlar
-bunlar hep amerikanın oyunları (?)
-arkadaşlar anladınız mı anlamı nedir?
dünyanın en boş işidir.
acayip bi iticiliği var, ama nedenini çözmüş değilim.
Bu salaklar ortada yatarken ve farkinda olduklari seyin sadece kendileri farkinda iken, nasil oluyorda yaptiklari eylemin bir ise yaradigini düsünebiliyorlar?
yanıt: Tabiki Facebook sayesinde.
Tüm emo,homo-embesilosauruslarin takildigi bu mekanda yapacaklari eylemleri önceden haber veriyor, bunu diger deniz analarina postaliyorlar ve ayni zamandada eylemin herhangi bir hareket yada pankart teskil etmedigini belirterek Polis abilerin siddetinden kacmaya calisiyorlar.
Bu fenomen internette oldukca ilgi görüyor ve diger sigir yandaslarida tabiki bu salak davranisi destekliyor. Nasil mi? Hicmi tahmin edemiyorsunuz?tabikide beğenerek,dürterek ve sürterek
gerizekalı insanlar yapınca pek bir aptal olan eylem. bir şeye dikkat çekmek için yapılabilir ama.

görsel
leyla ile mecnun dizisinde metin amca nın yeni alışkanlığı.
planking yapanlar, hayata ve çevreye karşı farkındalıkla bakıyormuş efendim. bir duruş sergilemek için laf söyleyeceğine, eyleme geçiyormuşsun. önemli olan niyettir diyeceğim ama hakkaten kobalaksınız ey eylemciler.
engin altan düzyatanın akımı, engin altan planking.

alıntı.
görsel
görsel
iyiymiş ha. Kilolu bir insanım. Bunu günde bir kaç kez yapmaya başladım. Hala kiloluyum ama vücut daha sıkı görünmeye başladı.