bugün

iyiymiş ha. Kilolu bir insanım. Bunu günde bir kaç kez yapmaya başladım. Hala kiloluyum ama vücut daha sıkı görünmeye başladı.
görsel
görsel
engin altan düzyatanın akımı, engin altan planking.

alıntı.
planking yapanlar, hayata ve çevreye karşı farkındalıkla bakıyormuş efendim. bir duruş sergilemek için laf söyleyeceğine, eyleme geçiyormuşsun. önemli olan niyettir diyeceğim ama hakkaten kobalaksınız ey eylemciler.
leyla ile mecnun dizisinde metin amca nın yeni alışkanlığı.
gerizekalı insanlar yapınca pek bir aptal olan eylem. bir şeye dikkat çekmek için yapılabilir ama.

görsel
Bu salaklar ortada yatarken ve farkinda olduklari seyin sadece kendileri farkinda iken, nasil oluyorda yaptiklari eylemin bir ise yaradigini düsünebiliyorlar?
yanıt: Tabiki Facebook sayesinde.
Tüm emo,homo-embesilosauruslarin takildigi bu mekanda yapacaklari eylemleri önceden haber veriyor, bunu diger deniz analarina postaliyorlar ve ayni zamandada eylemin herhangi bir hareket yada pankart teskil etmedigini belirterek Polis abilerin siddetinden kacmaya calisiyorlar.
Bu fenomen internette oldukca ilgi görüyor ve diger sigir yandaslarida tabiki bu salak davranisi destekliyor. Nasil mi? Hicmi tahmin edemiyorsunuz?tabikide beğenerek,dürterek ve sürterek
acayip bi iticiliği var, ama nedenini çözmüş değilim.
dünyanın en boş işidir.
hürriyetin canı sıkıldıkça ''dünyayı sarsan akım !!!!!birbirbir'' şeklinde büyük puntolarla web sayfasına haber yaptığın akım. okuyucu yorumları da şahanedir,
-özenti gençlik
-ee bunu yapınca ne oluyor
-işi gücü yok mu bu insanlar
-bunlar hep amerikanın oyunları (?)
-arkadaşlar anladınız mı anlamı nedir?
abi yemin ediyorum biz insanoğlu geri zekalıyız, diye tepki verdiğim yeni moda fotograf bilmem bişeysi.
hiç bir yeteneğim yok. o zaman planking yapayım.

görsel
görsel
cumhuriyet pazar ekinde okup şaşırdığım bir tür canı sıkılanların bunu vücudu ile ifşa etme sanatı diyemeyeceğim eylemi.
--spoiler--
http://www.facebook.com/p...531&type=1&ref=nf
--spoiler--

baktıkça insanın "ben de yapacağım!" diye sözler sarfetmesine neden olan bir tür oyun.
Tabii aksiyonu ya da adrenalini seviyorsanız.
Çünkü alakasız yerlerde yapılması harika geliyor, arkadaş direğin üstüne çıkmış lan.
inci sözlükte popüler olan akım.
http://fotogaleri.ntvmsnb...sacma-ve-cok-populer.html
seks yaparken fantazilere önayak olacak sikimsonik duruş biçimi.
(bkz: ölü taklidi yapın gider)
görsel
kalas gibi durmak. Yeni protesto zımbırtısı, saçmalığın daniskası.
görsel
küçükken farkında olmadan yaptığım günümüz akımıymış meğer.
saçmalığın dik alası.