1. 1.
  plajda oynanan voleyboldur. turnuvalarda genelde 2 şer kişiden oynanır. beach volley olarak bilinir.
  1 ... redwinemania
 2. 2.
  Plajda erkeklerin çoğu bikinili kızlara hava atmak, belkide kız tavlamanın en kolay ve basit çözüümü olarak gördükleriii ,oyun sırasında kaynaşmanın daha kolay olabilceğini düşünüp yanılmalarını sağlayan, bir oyun olarak görünse de beli bir sosyal mesajı barındıran; bir spordur plaj volaeybolu.Bir de o insanı çıldırtan güneşin altında dikilmeye razı olmakta ayrı bir söz konusudur. insanlar orda denize gireken, yapçak başka bişi bulamadınız mı? dedirtiren bi olaydır.Karşı tarafa geçilince gözünü güneş almasaı,yok ruzgar estii, kum kalktı gibi komikk olaylarla da karşılanabilceği bir durumdur.
  1 ... ozlm
 3. 3.
  bursa / gemlik / küçük kumla / yunuslar mevki

  her yaz gelen "epirden beach volley" turnuvası sayesinde yazlık yazlık olalı böle güzel organizasyon görmedi, diye özellikle plaja inerken jöle sürüp, fön çektiren gençler için, mis gibi durum.

  (bkz: araya kaçmak)
  ... ironny
 4. 4.
  bunun topuyla harika plaj futbolu oynanir.
  ... selmagezinir
 5. 5.
  her yıl alanya ve çeşme'nin uluslararası turnuvaların türkiye'deki iki ayağını oluşturduğu, brezilyalıların açık ara önde olduğu zevkli spor dalı.
  ... cerquanne
 6. 6.
  olabildiğince sık yapılması gereken bi aktivitedir.plaj voleybolu demek plaj demek, plaj demek tatil demek....
  ... seytanprenses
 7. 7.
  oynadıktan sonra denize girmenin daha bir tatlı geldiği, tatil yörelerinde genellikle kızlı erkekli oynanan asıl amacı eğlence olan spor.
  ... chun li
 8. 8.
  salon voleyboluna oranla daga yuksek bir fiziksel guc gerektirir, hata affetmez, ruzgarli ortamlarda oynamak cok zordur, hele katildiginiz profesonyel bir turnuvaysa maymuna donersiniz (hele birde skor tabelasinda hali hazirda maymunsaniz vay halinize). plajda ortam kurmak icin oynadiginda iyi sonuc verir, neticede yaz sporudur, eglencelidir.
  ... zirvato
 9. 9.
  yaz ayının gelmesiyle saat:17 ile 20 arasında oynanabilecek süper oyundur ancak burada oynayan kızlar birazda nazikse 6 'yı tamamlamak adına alınmalıdır sadece.
  ... sopartacus
 10. 10.
  erkek için bambaşka bir yeri var bu sporun. en iligisizi bile birden aşırı ilgili oluveriyor. e ama nasıl olmasın, bikinici cıbıl cıbıl hatunlar. buna hangi erkek kayıtsız kalabilir allah aşkına. o değil de bugün anladım bizim sporun en güzeli olan voleybolda bile güzel kız çıkarma özürümüz var. o moldovya takımı neydi öyle allah aşkına. al evde biblo diye koy bir köşeye, o derece hatunlar.

  seviyoruz, beğenerek izliyoruz. başarıların devamını dileriz.
  1 -1 ... yesil erik