bugün

sabah sabah gözlerimi yaşartmış yazar tanesi. geçmişler olsun tebrik ederim !
Tanımadığım halde istemsizce kendisi adına sevindiğim yaZar. Kimdir nedir bilmem. Geçmiş olsun, sanırım hala kalbim tam olarak taşlaşmamış.
Kanser tedavisinde verilen kemoterapi vücuda atılan atom bombası gibi birşeydir.
vücuttaki kanseri yenerken başka bir rahatsızlıkları meydana getirebilir sık sık kontrol olmanı öneririm.
Allah'tan şifalar dilerim.
görsel
Rabbim bir daha yasatmasın, tüm kötüklüklerden korusun seni. Sevdiklerinle uzun, sağlıklı, mutlu bir ömür diliyorum sana.

Moralim biraz bozuktu ama sözlüğe girince tesadüfen nickini gördüm ve girip yazdığını okuyunca çok sevindim. Uzun süredir ilk defa birisi için bu kadar içten dua ettim. Sağlıcakla kal sevgili yazar <3
Daha önce tanıyamadım kendisini hatta bugün varlığından haberdar oldum ama bulutların arasında görmediğim güneşin içimi ısıttığı gibi ısıttı içimi verdiği müjdeyle.
Yeniden hoş geldin aramıza.
Mutlu ve sağlıklı uzun bir ömür geçirirsin umarım.
Ben ve buradaki arkadaşlar tam destek hep destek olarak yanındayız.
Hosgeldin.. geçmiş gitmis olsun..
Geçmiş olsun allah hayırlı acil şifalar versin dediğimiz user.
Insallah daha da iyi olur, umut kaynağı resmen
Önleyici Tedavilerini aksatmaman dileğiyle.
Cooook geçmiş olsun allah ım bır daha yasatmasın. Mutluluklar sevıncler peşinizi hiç bırakmasın. Hep mutlu saglıklı bır sekılde ailenizle birlikte olun inşaallah.
Çok duygulandım. Geçmiş olsun. Yine de teyakkuzda olmakta fayda var. Başka yerlere de taşınabiliyormuş kanser hücreleri. inşallah tekrar nüksetmez. Sevgiler.
geçmiş olsun dileklerimi ilettiğim hanımefendi. sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerim.
Geçmiş olsun.
kansere karşı savaşan canları kucaklıyor ve yenin şu şerefsiz illeti diyerek haykırıyorum.

Not: mükemmel tasarım yoktur. Mükemmel savaş vardır. Bunun ilk koşuluda yüksek moraldir.
Hoşgelmiş sayın yazar, ama ne hoşgelmek! bugün aldığım en güzel haber bu. Tanımadığımız insanların hayatlarına böyle böyle küçük dokunuşlar yapabiliyoruz. Ve bu çok güzel. Bunun için teşekkür ederim. iyi ki varsınız.
yüzümdeki tebessümün sebebi oldun. sen savaş meydanında muzaffer olmuş bir komutansın benim gözümde. geçmiş olsun. mutlu oldum ya la... (: iyi bak kendine.
Geçmiş olsun kardeşim dediğim yazar. Bende ilk defa gördüm ama allah bir daha böyle sıkıntılar yaşatmasın. iyiki döndün buraya. Güzel ve sağlıklı günleri olsun yazarı.
Eheyt kanseri yenmi$ çelik gibi elmas gibi güçlü devam çocuk devam.
Geçmiş olsun dileklerimi ilettiğim sevgili yazar kardeşimiz.
Kendisine çok dikkat etsin.
Rabbim sana ve herkese sağlık versin inşaAllah bidaha yaşatmasın.. her anının kıymetini bil musmutlu yıllar diliyorum yeniden doğduğun için. Ne diyeceğimi bilemedim tanımadığın biri için mutlu olmak *
Günün en güzel, en anlamlı, en minnoş entryini giren yazar.

Tanımasak da, bilmesek de, görmesek de, bu tür sevinçler, nasıl da içimize işliyor, gözlerimizi dolduruyor, o duyguyu iliklerimize kadar hissediveriyoruz.

Geçmişler olsun sevgili yazar!
Sizin, sevdiklerinizin, ailenizin, dostlarınızın, her ne kadar tanımasak da bizlerin bayramı olsun bugün!
Heyoooo!
Yuppiiiii!
Yaşasınnnn!
kanseri yenen ve 91 gün sonra entry giren yazar.
boyle hikayeler bana hem cok dokunuyor hem de cok mutlu ediyor.
aramiza tekrar hosgelmis. ikinci yasaminda mutluluklar dilerim. morali ve yasam enerjisi daim olsun.
(#42290621)