1. 1.
  (bkz: kirli sakal)

  edit&tanım: gün sayısı kişiden kişiye değişmekle birlikte, normal bir insana göre 2-3 günlük olan sakaldır. seksi oluyomuş, öyle diyolar.
  1 -2 ... redwinemania
 2. 2.
  hafta içi hergün traş olan kişinin hafta sonunu bekleme sebeplerindendir.seksi oluyorum elimde diil.
  2 -1 ... karga
 3. 3.
  ayran içerken sakalına bulaştırmış adamın sakalı.
  1 ... palta
 4. 4.
  kısa saça yakışan fakat uzun saçta gercekten cok cok cok pis duran sakal stili.
  ... hendrix
 5. 5.
  neden "kirli sakal" başlığında değil de, "pis sakal" gibi günlük hayatta kullanımı olmayan bir ifadenin/başlığın altında incelendiğini anlayamadığım sakal çeşidi.

  seksilik meselesi ise ilginçtir. kadınlara sorarsınız derler ki erkek aşırıya kaçmamak şartıyla bakımlı olmalı elbet. hatta bu konuda o kadar detaycılardır ki ense traşı gecikmiş bir erkek kadınlar için genelde son derece iticidir. hakeza kimi durumlarda sakal traşı olmamış erkek de. ama işte burada sorun, aynı 3 günlük sakalın hangi durumlarda sizi "sakal traşı olmamış bakımsız erkek", hangi durumlarda da "kirli sakal sahibi cool ve seksi erkek" sınıfına sokacağıdır. o klişe doğruysa, yani kadınlar mantıklarından çok duygularıyla hareket ediyorlarsa eğer, sanırım buna kestirme bir cevap vermek zor.
  ... profesor bonbon
 6. 6.
  kızların erkek arkadaşları sakal bıraktığında kullandıkları tabir.
  ... rigsmaer
 7. 7.
  kirlisinin 7 cm uzunu ve bitlisi.
  1 ... gregor incegor
 8. 8.
  adının tersine temiz olduğu halde bu isimle anılan sakal.
  ... berxwedan
 9. 9.
  yolda polis tarafından durdurulup kimlik bilgilerinizin mobese'den kontrol edilmesine, alışveriş merkezlerine girerken çantanızdaki su şişesinden şüphelenilmesine, neden olabilecek derecede seksi bir imaj yaratan hede hödödür.
  1 ... ayseciginalpellayadoyduguan
 10. 10.
  beyazıt öztürk e çok yakışan sakal tipi. *
  -1 ... sivridilli