yaşayan bir efsane varsa onun adı "pink floyd"tur.
hey you ve comfortably numb ile aşmış olan grup.

http://www.youtube.com/watch?v=lRcQZ2tnWeg
candır.
yeni keşfettiğim bi grup. sözleri süper.
tek geçerim. bir numaradırlar...

görmemiş olanlar için, another brick in the wall'un güzel bir klibi...

http://www.youtube.com/watch?v=M_bvT-DGcWw
ne zamanki anladım dünyayı cahiller yönetir ve dalkavukların işidir çok konuşmak pink floydu dinledim. ne zaman yanı başımda duysam haksızlığı bir tek o anlar beni.
şarap gibi grup. yıllar geçtikçe şarkıları eskiyeceğine daha bir değerleniyor sanki.
her şarkısında ayrı bir efsanevi söze, soloya rastlayabileceğiniz; insanlığın gördüğü en büyük grup.
hey you diye her dinlenildiğinde aşık olunan, duygusallık seviyenizi tavan yaptıran, ve rivayete göre (övünülecek bir şey değil ama, o kadar etkileyici) dünyanın en çok intihar ettiren şarkısına sahipler
daha ne olsun.
çok süper bi grup, muhteşem. inanılmazlar.

açın gözünüzü millet. inanılmaz yetenekli müzisyenler, rock grupları var günümüzde. dedenizin zamanının müziğini aşın artık. yenilere şans tanıyın. onların da keşfedilmeye ihtiyacı var. acdc, pink floyd, scorpions falan artık gürültüden başka birşey değil. kabul ediniz.
we don't need no education'ını söyleyen gruptur.
pink floyd başkadır, başkadır pink floyd be. başka la işte başka çok seviyoruz kendilerini efem.
müziğin allahı grup.
kelimelerin yetersiz kaldığı ruhani grup.
roger waters'la yollarını ayrıldıktan yıllar sonra 2008 yılında afrika da ki açlar için düzenlenen yardım konserinde tekrar birlikte sahne almış ve sanki hiç ayrılmamışlar gibi üstelik prova yapmaksızın sahne alan efsane grup.
looser ergenlerin iman ettiği tanrı. başkada bi numarası yok!
(bkz: anlamsız gürültü)
efsanedir . dinlemek için müziğe değer vermek gerekir . gürültü diyen ne yazık ki mallar dolaşıyor ortada.
hoşaftır, herkesin anlamaması normal.
sevdikleri şeyleri beğenmeme hakkına sahip insanlara mal diyebilen hazımsız takipçileri olan guruptur. çok şükür ki dağıldı.
bir efsaneydi senle beraber olmak.
adında pembe olan bir acayip gurup. hepsi erkek değil miydi bunların?
(bkz: yeni başlayanlar için pink floyd/#9154008)
1975 yılında o teknoloji ve donanımla,yeryüzünde yapılabilecek en karanlık albüme (bkz: wish you were here) imza atıp,20.yy da bebelerin maskarası olmuş kült grup.
gençleri puroya özendiren kötü niyetli gurup. pembe olan bunlardan hangisiydi peki?