çocukluğum, şimdiki zamanım ve dilerim ki gelecek zamanım. fenomen olamayacak kadar gerçekdışı.

edit: ulan öyle çok şey var ki, hepsi buluşup gelemiyor parmaklarımın ucuna. öyle değerlisin gözüm.
edit2: endüstri mühendisi olduğundan bahsetmiş miydim ki?
kısa ve öz insandır. halden anlar örnek verme ve fonetik sever bir yazardır. gökyüzünden meleklerle inmiş olma ihtimali vardır. doğa üstü güçleri de olabilirdir.
sözlükteki tek kankam. bana edilen kötü laflara benden çok sinirlenir kendisi. tekvando, aikido ve sözlü sanatları iyi biliyor.
şiir sever, çekingen yazardır.
teşekkürler efendim.
*
hoşgelmiş yeni yazar.

ayrıca ben bunu küçükken phenomena ile karıştırırdım sürekli. sonra geçti.
adının "mustafa" olması muhtemel yazardır. "koç" gibidir aynı zamanda. gelişine göre yaşayan, o kadar içten olan ki, bazen cesaret edemediğiniz şeyleri yapabilen yazardır. deli dolu,şen şakrak, karizmatik, bazen tatlı, bazen sert, bir o kadar narin yazardır.

apartmandaki kedit: döndüm dolaştım yazdım buraya yine, var mı senin gibisi? sabaha kadar yazarım valla.. *
özlenen insan. hem özlenen hem de insan. 7 milyarlık dünyada kaçımız insan olabildik ki??
dünyanın "bal rezervi" bitecek olsa, dibini phenomene'in ağzı yesin! o kadar da tatlııı, o kadar da naif bir canlı. hem canlı hem de canlandıran.
allah belasını versin bir sözlüğe takıldık kaldık ya, sanki tüm dünya buymuş gibi, artık iletişim de burdan devam ediyor. üstelik bununla mutlu oluyor bununla üzülüyoruz da. tamam tamam, benim o.
ne diyordum, ha phenomene, çocukluk çağlarında daha ne olacağı belli olan bi insandı.yüzü gözü hep aynı ablası,abisi.o bir kanka,o bir çakma angaralı,gerçek edirneli-rizeli-samsunlu.
onu severim pek çok.
kendisi bir şey yazmaz,yazmayan adama da sövüp sayar. bu ne yaman çelişki küçüğüm?
başka bir yerlere takıl dur sen anca.bira da ha bu yana geleydun ne olurdi?