bugün

sıcak yaz akşamlarının ekürisi. ayrıca da pepsi coca cola'dan çok çok daha iyidir. türkiye'deki reklamları neden bu kadar kötü onu da anlamış değilim. oysa ki yurt dışındakiler çok başarılı. ayrıca da pepsi coca cola'yı çok pis döver.
hakkında bi' şeyler karaladığım içecek. merak edenler için: http://cellde.tumblr.com/...t/16519378283/brads-drink

edit: imla
inanılmaz başarısız reklamlar yapan içecek.
son reklamında aile büyüklerinizi belli bir yaştan sonra huzurevine yatırın mesajı veren markadır.
seda sayan'lı, bülent ersoy'lu dandik reklamlarına nazaran tadı mükemmel olan kola markası. coca cola şurup gibi geliyor yav, pepsi daha sert.

edit: şimdi geldi aklıma. coca cola içmeye alışkın yeğenim bir gün bana geldiğinde dolaptaki pepsiyi görmüş ve bir bardak doldurmuştu kendine. 3. yudumdan sonra boğazının yandığını ve karnının ağrıdığını söyledi. boğaz yanması doğrudur lakin karın ağrısını kalan kolayı içmemek için uydurduğunu düşünüyorum.
reklamları olmasa coca cola'dan çok daha iyidir.
"dede dede şelaleden pepsi akıyor" reklamını "yok ebesini şeyi!" diyelim diye yaptı sanıyorum.
en son reklamından sonra rezil olmuş marka.
zerre kadar sevmediğim uyduruk kola markası.
Meydanı boş bulup coşmuş marka. Reklamcılık okuyorum demeye utandıracak reklamları vardır, "orucunu Pepsi'siz açmayan dede" hangi aklın ürünü la?!! Hurma mı la bu?
yaşatır seni diyerek dünyanın en büyük yalanlarından birini söyleyen marka.
bu içeceğin reklam ekibiyle gerçekten tanışmak istediğim marka. her gün başarılarına başarı katan reklamlara imza atıyorlar. nasıl bi dünyaları var çok merak ediyorum...
Reklamlarını dünyayı keşfe çıkmış köylü amcaların yaptığını düşündüğüm marka.
limonumsu acayip bi tadı olan lezzette coca cola'nın yanından bile geçemeyen insanda "bu ne lan le cola'nın laciverti" tepkisini uyandıran kalitesiz kola.
Ülkelerin birbirinden değişken gıda standartları sebebiyle kimi ülkelerde Coca Cola'dan kat be kat daha güzeldir. Mesela ingiltere'ye gelen eski macar kız arkadaşım coca cola aldığında bir yudum alıp çöpe atmıştı, "bu kola değil bildiğin çamurlu su" demişti. Pepsi ingiltere'de tat olarak Coca Cola'ya 5 basar.
türkiye'de çekilen reklam filmleri vasatın çok altında olan firma.
Son zamanların en uyuz reklamlarına sahip marka.
yavuz selim öğrenci yurdunun yemekhanesinde içecek olarak öğrenciye dayatılan sidik benzeri ürün. aynı şirkete ait olan yedigün'ün bile daha çok sattığını düşünüyorum bu şeyden. zira coca cola'nın olmadığı yerde zorlasan, tıksırsan, vurdursan en fazla yedigün içilir. pepsi ne la?
adigeabze'de* sümük anlamına gelmektedir.
azra akın'lı reklam filminde 100 mb' internetle dizi izlenebileceğini zanneden gazlı içecek firması, gazı nereden alıyorlar bilmiyorum.
http://www.youtube.com/wa...mp;v=qvt_Ae1eRPo&NR=1
(bkz: pepsi 330 ml pet)
Lana del rey: my pussy tastes like pepsi cola.
coca cola 1 lt = 2 tl

pepsi 2 lt + 100 dk. + 100 sms + 100 mb = 2,25 tl
reklamı boktan olan örneğin :' pepsi yaşatır seni' gibim si bir saçmalık cola olsa daha iyi.