bugün

kokarca diye bi kediye aşık olan, gördüğüm en tutkulu aşık.
(bkz: aşk yapalım)
tam bir romantik olarak doğmuş, egosu eyfel kulesi kadar olan looney tunes karakteri kokarca.
avrupa yakası'ndaki "bülent" karakterinin çizgi film versiyonu.
laftan anlamayan yılışık çizgi karakter... kedininki de inat ama bulmuşsun seni böyle çok seven birini niye naz yapıyorsun daha iyisini mi bulacaksın hayret birşey...
libidosu çok yukarılarda olan, mahlasımın esin kaynağı olan cins,ırk ayırmadan yakaladığını affetmeyecek tipte bir çizgi film karakteri.
seslendirmesini rutkay azizin yapması gereken karakter.
beşinci nesil yazarlarımızdandır aynı zamanda. kaderi benzemesin.

(bkz: kaçan kovalanır)
(bkz: mahalleden abi nasihatları)
terbiyesizin tekidir.
(#3661347) numaralı entrysiyle beni benden alan yazardır. helal olsundur.
hayatını hayatının aşkını bulmaya adayan çizgi film kahramanı.
dişi yaratık gördümü dayanamaz adrenalin deposudur, romantiktir, centilmendir sevdiği için herşeyi yapar.
penelope aşığı, arkasında kalpten tozbulutu bırakan çizgifilm kahramanıdır kendisi.
(bkz: romantik pepe)
11 aydır yazılarına hasret kaldığımız yazardır. geri dönmesini 4x4 gözle beklemekteyiz. ayrıca yaran diyaloglarda yazdığım entrylerin kahramanlarından biridir.

hee bir de dün gece kamerada gülmekten çenesi düşen yazardır. * *
kokağcadır kendisi.
en sevdiğim çizgi film karakterlerinden biridir. tutkulu aşkın temsilcisi.
sevilesi öpülesi en güzel çizgi film karakteri..
mu mu mu mu... benim minik kokorcam, diyerek aşkının peşinden koşan, aşk şarhoşu yakışıklı kokarcam benim.
abazan kokarca. aksanı ayrı bi güzeldir köftehorun. karların içinde kedi ile öpüştüğü sahne yarar.
dünyadaki en romantik erkek varlıktır, aşk için yapmayacağı yoktur.
"Ben çok güzelim, ben çok özelim. Seni mutlu ederim." diyerek aşık olduğunun peşinden koşan tutkulu aşık. idolüm. *
görsel