kendisini sevdikce kendimi sevdiren yazar.
yaralarimin ustunu orten, orterken yaralarima ilac da suren, baskalarinin karsisinda aciz durmami engelleyen..
yara bandim *
sevgililer gunu kutlu olasi yazar. kendisi benimdir efenim, kimseye yar etmem.
hele şükür sapasağlam piyasaya çıkmış yazar arkadaşımız.**
(bkz: hanımabla)
son günlerde yaşadığı bağlantı sorunu sebebiyle son günlerde ağız tadıyla bana sataşamayan şımarık insan evladı. neyse ki şımarıklığınıçoğunlukla sevimliliğyle falan kapatıyor da idare edebiliyoruz kendisini; yoksa çekilmezdi valla. * günün birinde ciddi ciddi de oturup konuşabilecez diye beklemekteyim; o güne kadar bu şeker kişilikle dalaşıp duracam sanırım tabii kendisi de benim aksiliğime sabredebilirse...
herzaman sırtımı dayayabileceğim, güven veren yazar abla.*
esprimakinasi sirtini dayayinca elinden tutup yanima cekecegim boylece esprimakinasi'nin dusmesini saglayacagim yazar. **
esprimakinasini çok fena kündeye getirmeye çalışan syderanın kanka*sı olan olan fakat öyle bir kötülük yapacağını sanmadığım yazar.**
1 mart'ta dogumgunu dolayisiyla kentucky semalarinda mado zeplinleri gorecek olan yazar. kendisine zeplinler dolusu pasta gondertiyorum. aslinda kentucky'e bi mado acacaktim ama o zaman baskalari da yer kankemin pastalarini diye vazgectim, zeplinleri ayarladim. kanke camlari ac, battaniyeni sarin bekle.
hayatimin cilek aromasi.
ne alsam acaba yazarı.
yaraticiligimin kaynagi, yegane ilham perim.

edit: boyle nankor, bu kadar nanemolla.
adeta hayret bisi misin nesin ya!

sozluk ben ona ne yaziyorum o bana ne ileti yapiyor, bak bak da utansin. *

aynen iletiyorum: ducklama(annadin sen *) * cok havali durdu * --- "sydera says: dur sozluge yazim" iyiki guvendik * soledik ahahah

yeni tanim: kendinden utanmasi gereken yazar.
kutuyu unutmasi gereken yazar bi de. *
(#1353306) ohomm..

ha bu arada tanim: seve seve nick altina hic durmadan yuzlerce entry girebilecegim yazar.
tanri'nin bana bahsettigi en buyuk lutuf..
annem, ablam, kardesim, ailem.. kan bagi olmadan tamamen kendi istegimle sectigim hayatsin sen..
bi sene daha yasadik her saniyesi uzakta ama ic ice.. mesafelerin erittigi siradan iliskiler, siradan arkadasliklar degildi bizimki. biz farkliydik evet. ve hayatin her caliminda gokyuzune baktigimda siluetine rastlayip guc aldim ondan.. cunku tek bildigim sonsuz dost sensin. butun hayatimi senin de icinde oldugun bi hikayede yasamak istiyorum. cunku yasadigim her aciyi seninle konusurken yok ediyorum, sen varken daima gulumsuyorum, aglarken kahkahalara karisiyorum..
ozelsin, onemlisin, degerlisin. her guzel sey icin en sifatinin yerine ismini koyabilirim. hayatimin sonuna dek yaninda olacagim tek kisisin ve biliyorum ki hayatimin sonuna dek yanimda olacak tek kisi sensin.
yasanacak cok sey var dostum, herkese ragmen, her seye inat..
tum balikliginla devam etmelisin yola..
seni cok seviyorum.

dogum gunun kutlu olsun. * * * *
doğum günün kutlu olsun yazarı.*
kendisi için bugün özel olarak pastaneye gidip profiterol yiyeceğimdir; gözü arkada kalmasındır. nasılsa kendisi birkaç doğumgününü daha profiterolsüz geçirecekmiş, kendisi gittiği yerden buraya gelsin uğrasın beraber de yeriz profiretolü; doğum gününde yememiz şart mı yani? *
tanım: 15 yaşına girmiş olan şımarık yazar. *
doğum günü kutlanılası kanka kişisi. kankaaaaaaaaaaaaaaaa doğum günün kutlu olsun iyiki doğdun.
doğum günün kutlu olsun dediğim yazar.
dogum gununu en içten dileklerimle kutlar sana hayat boyu saglık ve mutluluklar dilerim güzel insan.iyi ki dogdun ve iyi ki varsin.
Hayatta attıgın tüm rovasataların doksana gitmesi dilegiyle. *
tanımasam, tanışmasam da, doğum günü kutlu olsun yazarı. kullandığı tüm kornerlerin muz orta kıvamını bulması dileğiyle *.
bugünün doğum günü olduğunu öğrendiğim ** fakat tanışmanın bir türlü nasip olamadığı yazar. tanışacağımız günü büyük bir heyecanla beklediğim kişi. ama insan bazen tanışmadan bilir ya karşısındakinin nasıl biri olduğunu, öyleyim şimdi. biliyorum ne kadar sevecen ve sıcakkanlı olduğunu. doğum günü kutlu olsun yazarı ***.
lan kesin bir şey var diye girdiğim ve doğumgünü olduğunu öğrendiğim yazar. bir yaş daha yaşlandı. ahaha yaşlısın artık...
canımmmmmmm doğum günün kutlu olsun gııııııııııııı..nice güzel senelere inşallah canısı, o güzel yanaklarından öptüm.
dmjoes'in kankesi.
doğum gününü kutlayan 15. yazar ben olayım istedim. -kutlu olsun...-