1. 1.
  kesinlikle ama kesinlikle maradona. neden;
  1. pele avrupa'ya gelmekten çekinmiş. brezilya'da ve para için abd'nin cosmos takımında oynamıştır. maradona ise avrupanın en sert ligi olan italya'ya gelmekle kalmamış, italya'nın zayıf ekiplerinden napoli'ye gelip bu takımı zirveye çıkarmıştır.
  2. pele gerek gerçek hayatında olsun gerek futbol yaşamında olsun hep düzen adamı olmuştur. maradona malum. ne gerçek hayatında ne de futbolculuğunda düzene uymamış hep asi olmuştur.
  3. maradona elle attığı golden sonra 'tanrının eli' diyerek ne kadar zeki biri oldugunu göstermiştir. pele elle gol atmamıştır
  4. pele kendisine dandik faul yapıldığında hüngür hüngür ağlayıp sahayı terkederken, maradona italya'da aslan gibi mücadele etmiştir.
  işte bu yüzdendir ki kalbimiz, sevgimiz hep maradona'dan yana olmuştur.
  4 -7 ... cyranox
 2. 2.
  babalarımıza sorarsak pele derler...
  3 ... cyranox
 3. 3.
  pele mükemmel bir takım oyuncusudur
  maradona tek başına takımdır
  5 -1 ... aabi
 4. 4.
  cevabı çok kolaydır... maradona dedim ya
  1 -4 ... cyranox
 5. 5.
  yavaş, peledir elbette. maradona hatalar yapmış ve sporcu ruhuna ihanet etmiştir. biraz türk filmi izleseymiş keşki. (bkz: ya ya ya şa şa şa) *
  2 -3 ... hec
 6. 6.
  bu sorunu cevabini tüm galatasaraylilar adina yürekten hagi diye cevapliyorum.*
  4 -12 ... delikanlımühendis
 7. 7.
  ilk entrynin devamı;
  5. maradona solcudur, pele ise nötr.
  6. maradona insandır, çünkü hata üstüne hata yapmıştır. pele ise robottur. hata yapsa bile gizlemektedir.
  bu yüzdendir ki maradona 'mahallenin en şık abilerindendir'.
  seviyoruz seni maradona...
  1 -3 ... cyranox
 8. 8.
  pele nin sportif başarılarının yanında düzenli kişiliği de rol almıştır popülaritesinde.şu an bir brezilyalı ya idolünü sorarsanız muhtemelen garincha cevabını verir.ama arjantinlinin cevabı basittir,maradona dır...
  1 ... disco inferno
 9. 9.
  pele midir? maradona mıdır? bu kimsenin bilemiyeceği bir sorudur.ben derim peLe öbürü de maradona... (bkz: zevkler ve renkler tartışılmaz)
  1 ... baadir
 10. 10.
  tartismasiz cevabi maradona olan soru.pele zamaninda 6 forvet le oynaniyordu birakin pele basarili olsun o kadar.ancak maradona calim attimi calimi yiyen kisi yere duser.buna yanimdan maradona gecti denir.
  -1 ... hexagram