bugün

eşcinsellik tercihtir. pedofili hastalıktır.
Pedofili tercih değildir!
Bir hastalıktır. Cinsel sapkinlik (parafili) bozukluklarindandir.

Edit: ben burada kişisel görüş belirtmedim, yorum yapmadım. Bilimsel bir gerçeklikten bahsettim. Eksileyenlerin beyninden şüphe ediyorum.
(bkz: veley)
Hastaların hasta olduklarını kabul etmeme durumudur.
eşcinsellikle bağdaştırılöış ironi. ama şu var:
çocuklar tercih etmiyor.
Çocuk sikmenin de tercihi mi olurmuş dedirtendir.
Orospu çocukluğunu tercih etmek tuhaftır.
Hasiktirin lan oradan dedirten tespittir.
idam cezası gerektiren bir tercihtir.
pedofili tercih değil sapıklıktır.

şahsen çevremde öyle birini görsem ibret-i alem olsun diye komaya sokarım.
velev ki ibneyiz diyen ibişlerin görüşlerini merakla beklediğim önermedir. konu cinsellik ve özgürlük olunca bu ibişlerin bahse konu olan pedofili orospu çocuklarının özgür seçimi konusunda ne düşündüklerini, kendileriyle nasıl çeliştiklerini ya da özgürlük adına pedofili orospu çocuklarını nasıl koruyacaklarını hayretle izleyeceğimden eminim. pedofili de ibnelik de bu kültüre ters hocam. o kadar.

edit: hele bir de pedofili de özgür bir seçimdir deyip de bunları normal gören ve gösteren ibnetörler var ya, ha onların çocuklarını bu sapık orospu çocuğu pedofililer siksin dicem de o kadar vicdansız değilim. Allah sizin de çocuklarınızı esirgesin ibişler.

edit 2: ulan nerde kürt, nerde komünist, nerde sözde hümanist varsa bu orospu çocuğu pedofililerle bu ibneleri savunan teoriler atıyorlar ortaya. memleketle teniniz bu yüzden uyuşmuyor. siz daha içinde yaşadığınız toplumun genelgeçer doğrularını ve kültürünü bilmiyorsunuz zavallılar. ya bi siktirin gidin amına koyim mide bulandırmayın yumuşakçalar.
karşı tarafında bilinçli bir tercihi olması gerekmektedir ki adı üstünde birleşmedir.

ancak tek taraflı isteği bir çocuk üzerinde uygulanması demek, çocuğu cinsel oyuncağı olarak görmektir ki bu fikren suçtur. fiili geçtim.

canım ne isterse onu yaparım tercihim bu yasası geçerli olsaydı, şu an da bu tip fikirleri olanlara karşı tercihi çok acımasız olacak tercihçiler çıkacakti.
pedofili tercih demek tamamen kılıf uydurmaktır. pedofili bir hastalıklır. bir kaç kitap kurcalayan görür. dsm 5 mesela.
bunu tercih etmeyi geçtim, düşünen bile hastadır. siktirin gidin lan orospu çocukları.
pedofili bir tercihse, bunu tercih edeni öldürmek hastalık mı yoksa bir tercih mi oluyor ?
pedofiliyi cinsel özgürlük ile aynı cümle içinde kullanan kişi, en az o sapık kadar orospu çocuğudur.
Göğüsleri şişmemiş kızlara sulanmaktir. Yoksa kimsenin alnında yazmıyor yaşı. 16 yaşındaki kızlar rahat gelin olacak tipe sahipler.
hastalıktır. ergin olmamış bireyi, ergin bir bireyin kullanmasıdır. anayasal olarak 18 yaş sınırdır. bazı ülkelerde 21 ve 16 olarak değişmektedir.

şeriat açısından bakınca suç unsuru değildir. hatta hz. muhammed eşi hz.ayşe ile 6 yaşında evlenmiştir.

edit: müslümanların bilgiye kapalı olması da ayrı dert. sanki yalan söylüyorum amk. yorum yok, sadece bilgi bu. yersen.
Net oruspu çocukluğu başka açıklaması yoktur.
Hadi itiraf edin bu ülke de cinsellik için yaşın önemi yok .
Yaşlı veya çocuk..
2 Meme görecez diye kişiliğinden bu kadsr taviz verilir mi ?

Gerçi böylelerinde ne kişilik olacak ki bide taviz versinler.
cinselliği yaşayacak yaşa gelmediği sürece kişi istese dahi onunla cinsel bir şeyler yaşamak tecavüze eş değerdir. yasalar açıktır. böyle bir tercih olamaz. ayrıca bu tür evliliklere göz yuman aileler ve meşrulaştıran yasaları yapanlarda orospu çocuğudur.
Ecem isimli ufak kızın videosu sonucu görmüş bulunmaktayım ki sözlüğümüzdede bir çok yazarımızda bulunan çocuklara karşı cinsel istek üzerine kurulu bir hastalık. tıp buna hastalık diyor ama bence şerefsizlik diyerek özetlemek daha güzel.
inci sözlükte yazılması imkansız kelime. çünkü adamlar bug yaptı. yaptığımız organizasyondan ötürü pid0fili'ye çevirildi.
net orospu çocukluğunun tıptaki ismidir.
böyle insanların öldürülmesi gerekli. cidden artık hümanist tartışmalara girilmemeli. yok efendim topluma kazandırılmalı da, psikolojik rahatsızlık da... haberlerde okuyoruz, adam çocuk taciz ediyor, sonra diyorlar ki aynı suçtan daha önce de sabıkası varmış, e amk demek ki tedavi edilebilen, ıslah edilebilen bir şey değil. o zaman çoğunluğun huzuru ve sağlığı için öldüreceksin bu parazitleri.

amk şu haberleri duymaktan bıkmadınız mı: (bkz: 3 yaşındaki çocuğu taciz edip darp etmek)

bu çocuk ne olacak, ömrü boyunca bu yara ile yaşayacak, belki de yaşayamayacak, intihar edecek. bunu yapan göt oğlanı ise 5-6 yıl yatıp çıkacak ve yine aynı boku yiyecek.