bugün

Terör örgütü ile arasına mesafe koymayan partiye oy verenlerin gerçekleştirdiği durum. Evet.
"güvenlik açığıyla alakalı bi sorun olmamıştır" diyen bi içişleri bakanına sahip devletin bunu yapmadığına beni nasıl ikna edersin?
ankarada patlama oluyor ve devlet hiçbir şey bilmiyor aptal milliyetçi ve koduğumun muhafazakarları buna inanabilir ancak böylesine bir patlamayı devletten habersiz yapabilecek bir güç olduğuna ben inanmıyorum.
(bkz: yargılanacaksınız)
türkiye'nin her yerinde patlatılan bombalar ölen insanlar , yanan yürekler.

sosyal medya şu anda sansürü yemiş durumdadır , düşünün ülkenin halini.

bizler ise o engellenen sosyal medyada neler mi tartışıyoruz ?

- ölenler kürt müydü türk müydü ?
- pkk lıların mitingiymiş (halbuki sendikalar ve çeşitli örgütler katıldı)
-bombayı akepe patlattı
-bombayı akepe düşmanları patlattı.

bak arkadaşım ;

öncelikle sağlıklı beyinlerden kurulmuş ülkelerin başkentinde bombalar patlarsa sırayla emniyet müdürü , iç işleri bakanı , istibarat başkanı , başbakan öncelikli olarak bu tartışmalara girmeden istifa ederler nitekim ilk etapta bunu engelleyememekle suçlu onlar görülür

birde şöyle mallar gördüm , ''ölenler kürtmüş , beter olun vatan hainleri , tayyibin düşmanları sizi iyi olmuş.'' gibi insan zekasını bunalıma sokan yazılar , sözler....

sevgili gerizekalı arkadaşım ;

yaşadığın ülkenin göbeğinde herhangi bir ideolojik grup veya iktidar her ne olursa canının istediği zaman bomba patlatıp onlarca kişiyi katledebilmesinin dehşetinden çok ölenlerin kimlikleri ile uğraşıyorsan tebrikler gerizekalısındır . net'tir yani bu.
yüzlerce insanın güvenliğini sağlayamadığı için ölen insanlar için Türkiye'yi değil Umumba Muz Cumhuriyetini suçlamamız gereken durumdur.
Henüz 3-4 ay önce Suruç'taki patlama ders olmamış gibi başkentin merkezinde yapılan barış mitingine yeterince güvenlik önlemi sağlanmamıştır. Basit bir 3. Lig maçına bile girerken ust baş aranırken yüzlerce insanın toplandığı miting alanına nasıl el kol sallanarak girilebilir. Ayrıca ülkenin istihbaratı ne iş yapıyor. Terör orgutu sempatizanı bazı twitter hesaplarından bile saatler önce bomba patlayacagina dair bilgiler gelirken o meydan nasıl böyle başı boş bırakılabilir.

Ayrıca tüm siyaset adamlarının yaşadığı şehrin, başkentin merkezinde yapılan mitinge neden siyasisetciler olay sonrasında gelir. Bu da ayrı bir merak konusu.
Yahu kardeşim Türkiyenin başkenti Ankara'nın göbeğinde bomba patlıyor ve ben bu durumda kimi sorumlu tutmalıyım?Bombayı patlatan kadar bunu engelleyemeyen Devletin de suçu var.Ha şu da var belki engellemek istememiştir.inan bu daha ürkütücü.
pkklı bir teröristtir.
Güvenliği sağlamayan devleti sorumlu gören haklı insandır.
pardon yeni zellanda sorumluydu.
Klasik pkk yanlısıdır.