bugün

laptopumun markasıdır. bıktım artık yeminle. en kısa sürede değiştireceğim. en az 8gb ram'ı, 4 gb ekran kartı olan klasik birer masa üstü pc alacağım.
2011 yılında aldığım laptopunu halen sorunsuz kullandığım marka. ben hayatımda bu kadar sağlam laptop yapan başka bir firma görmedim. gerçi şu an yazılımsal olarak yavaşlamış durumda ama yine de halen iş görüyor.
şuan da kullanmakta olduğum pc modeli. packard bell marka değil acer'in bir modelidir. acer hp'den satın aldıktan sonra packard bell kendi çapını çok genişletip başarılı pc modellerine imza atmıştır.
7 yıldır türlü badireler atlatmış olmasına rağmen çalışan bir dizüstü bilgisayarına sahip olduğum marka.
Eskiden amerika - japon kırması olan sonra hp ye ondan sonrada acer ' a satılan bilgisayar firması. Şu anda acer çatısı altında hizmetine devam etmektedir.
2011 yılında alıp daha ilk formatını 2 gün önce attığım laptoptur. 2 kez yere düştü dünya kadar virüs girdi ama tık demedi. tabiri caizse tank gibi bilgisayardır.
türkiye'de pek bilinmiyor. tank gibi laptoptur. çok tedirgin olarak almıştım. 2010'dan beri easynote tj75 serisini kullanıyorum. hoyrat kullanımlara alışıktır.
kusurları; çok toz tutar, sesi az çıkar.
4. yılın sonunda içini açtırıp komple temizlettim. faydasını gördüm. nazar değmesin bir 5 yıl daha gideri vardır. bataryasını 3 yıl da bozabildim. şimdi elektriksiz, 15 dk ancak dayanır.
tuşlarını biraz daha kaliteli yapmalılar. oynayamadığım oyun yoktur.
bir daha laptop alırsam, aynı kalitede yakalarsam alırım. biraz daha param olursa parayı asus'a basabilirim.
Lenovo z510'umu takas edebileceğim tek marka bilgisayar.
4 senedir kullandığım lap-top markasıdır. hala sapasağlam, iki kez yere düşürmeme rağmen, bir kez de ayran dökmeme rağmen.
Servise götürdüğüm laptopun faturasında ürün seri numarası yazılı olduğu halde benden ısrarla garanti belgesini satıcıya doldurtmamı ve kendilerine ibraz ememi isteyen firma. arkadaş faturanın ilgili ürüne ait olduğu kabak gibi ortada. sana garanti süresi dolmuş ürünü başka fatura ile getirmemişim. daha ne diye işi yokuşa sürersin?! Vallahi gözünü seveyim Dell' in, hp' nin, lenovo' nun böyle çakallıklarla hiç işleri yok onların. Adamlar 48 saat içinde ups kargo ile adrese teslim pil, hdd, adaptör vb. gönderiyolar bu packard bell ve ekürisi acer ise ürünü onarıma almamak için seksen takla atıyorlar.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.