bugün

(bkz: #4334315) gibi yaratıcılıkta tavan yapmış bir mizahi öğeyi! kullanan canlı.
(#4343997)
özellikle entry'nin tarih ve saatine baktığımda gülümseten yazar. adı birlikte anıldığı güruh içinde en sağduyulusu sanıyordum kendisini. hiç bir farkları olmadığını 10 aralık 2008 dinamo kiev fenerbahçe maçı bittikten kısa bir süre sonra iş bu entry ile ispatlamıştır.
vale döperle depik atan.
içimizden birisi.
dışımızdan birisi.

içimde değil yani. içinde olanlar düşünsün.. *
(bkz: eküri)
(bkz: bir yol gösterici olarak pablo escobar)
pokerde faati ile birlikte 5. yıldızımın mimarlarından. teşekkürlerimi borç bilirim.
(bkz: bir pusula olarak pablo escobar)
poker zirvesi sözlük tarafından neredeyse güme gidecek olan yazar. yılma ve savaş. bekliyoruz poker zirvelerini.
onu bunu ayırt etmeden hemşehrilerine de ayar vermiş yazardır.**
vücut ölçüleri "90-60-90" olan yazar. geçen gün kem açtı ayıptır söylemesi monitörü yaladım. o derece.

bu da böyle bir anımdır..
istanbul zirvelerinde ikinci görüşümde de efendiliği ile takdirimi kazanmış yazardir. nice güzel zirvelere diyorum kendisine.
beni yanlis anlamis yazar. galatasaray lider demedim 23 nisan cocugu gibi 1 gun liderlik tahtina oturan fb' yi ilk yari itibariyle siralamada tekrar altina almis dedim. valla bak.
cani sagolsun yazari. taraftari oldugu kulubun genel taraftar profilinin cok disinda biri, centilmen, beyefendi. ayrica hossohbet. bize de kendisine sevgi ve saygilarimizi gondermek duser.
(bkz: hayatı facebook ve msn olan insan modeli)

ders çalış lan deyyüs. *
komik değildir ama espiri kabiliyeti yerindedir. ama kimi zaman gözü sarı laciverte bürünür işte o zaman tarhin tozlu sayfalarında bulunan fenerbahçe kayıtlarını bizle paylaşma ihtiyacı duyar. ha bence gerek yoktur buna o ayrı.
kafayı fena halde galatasaray ile bozmuş yazar. muhtemelen galatasaray'ın dört sene üst üste şampiyon olduğu ve avrupa kupalarını aldığı zamanın verdiği acı ile yaşamış fenerbahçe'liler'den biri. fazla üstüne varmamak gerekir. tuttuğu takım fenerbahçe değil anti galatasaray'dır.
geç de olsa hoşgeldisine yeni cevap verdiğim yazar... hoşbuşduk efenim...
askeri okuldan mezun oldup ayrıldığını öğrendiğim kader yoldaşım yazar.
durdurak bilmeden entry sıçan yazar. durduramıyoruz. bunu söylemek istemezdim zenci.
örnek aldığı kişiden bellidir ne olduğu yazarı.
bir süre tatile çıkmış yazar, ona ulaştırmak istediğiniz mesajları sekreteri kadikoy de bir surrealiste atabilirsiniz.
"beni rahat bırakın ben de ülkenin tüm dış borçlarını ödeyeyim"

sözünün sahibi olan ünlü kokain kaçakçısı.
serveti 4 milyar dolara ulaşmış, forbes dergisinin dünyanın en zengin 7. adamı ilân ettiği, üniversiteye gidemediği için üniversiteye gidenleri zehirleme isteğine sahip, keşlerden nefret eden, yeşilaycı uyuşturucu taciri.