bugün

yeni yazar adaylarımızdandır. hoşgelmiş
aday adayıdır. sözlüğe hoşgelmiştir.
(bkz: ulu manifesto)
nickini uzun süre algılayamadıgım daha sonra oy lumune lumune şeklinde olduğunu farkettiğim yeni yazardır. hoşgelmiştir.
(bkz: baba ben dervis miyem)
(bkz: sozluk yazarlarinin nicklerinin hikayesi)
muthis nickli yazar.yazilari da guzel,okunasi,takdir edilesi yazar.
(bkz: yaratici nicklere sahip uludagsozluk yazarlari)
bikini giymenin türklükte olmadığını savunan yazar. *
nicki bulurken yaşadığı aşamalarla aklıma kazınmış yazar. beni kopartmış yazar. şekerim yazar.
aylardır isminin anlamını merak ettiğim, en sonunda morfinin bana büyük gerçeği açıkladığı, birçok başlıkta entryi bulunan sağlam yazar.
nickinin anlamı: oy lumune lumune (şarkı ritmi)
taktire şayan bir nick seçtiği için tebrik edilesi yazar.*
ilk başta nickini "oylum emine emine" sandığım, karpuzkabugu ankara cubuk baraji na dustu zirvesi'nde tanıştığım, 2 aylık yaz tatilini az gören yazardır.*
karpuzkabugu ankara cubuk baraji na dustu zirvesi'nde tanıştığım, ve uludağ sözlük ankara nargile zirvesi'nde daha fazla tanıma fırsatı bulduğum, nickini bir türlü söyleyemediğim ancak muhabbeti inanılmaz olan yazar. ayrıca 4 ay önce sigarayı bırakmış olduğu için nargile'ye büyük bir hevesle sarıldığı gözlerden kaçmamıştır.****
messenger'da kullandığı nicki uzun süre "nsdap" sandığım arkadaş.
"ankarada nazi mi var?" diye düşünmeye başlamıştım ki uyardı beni.sağolsun.
an itibariyle sesini duyup şok olduğum sesi guzel guzide yazarlarımızdan.tabrik ederim.şukela efem!
uzun zamandır sesini soluğunu duymadığımız merak ettiğimiz seviyeli uuser. ankaraya döndüğünde bir zirve fena gitmeyecektir. zirvenin seviyesini yükseltmek açısından bulunmaz kişiliktir.
kendileri su an tatilde oldukları icin pek online gorunemeyen suser.haftaya tekrar sizlerle birlikte olacaktır.
nickini her gördüğümde oy oy emine türküsünü aklıma getiren yazar.
sabah gördüm entryni
çok komik geldi, bana
sözlükte mi yaşıyon
oylumunelumune
eksi değmesin sana
(bkz: doğaçlama)
sabah sabah özel mesaj yolu ile muhabbet ettiğim ilk entryisini rush hakkında girerek kalbimi kazanmış sözlük yazarı
insanı kekeme, pepe, ve tüm söyleyiş arazlarına sevk eden kolay görünüşlü, zor nik sahibi yazar.
19 ekim 2006 ankara iftar yapiyoruz zirvesi nin az sohbet edip çok sevdiğim kişisi, ayrıca gecenin en güzel kızı.
pek sevimli , pek cana yakın 41 yazardan biridir. zirvede grubuyla taktik çalışarak tabu da grubumuzu alt etmeyi başarmış insandır. ama rövanşını alacağızdır.
tabu oyununu en iyi oynayan sözlük yazarlarındandır. e insan zeki olunca faydasını da görüyor tabi...
uzun süredir muhabbet halindeyken görmek 19 ekim 2006 ankara iftar yapiyoruz zirvesinde kısmet oldu. iyi ki de oldu.
nasıl oldu da teee sincanlardan bu kadar kısa sürede zirveye katıldığını hesap etmeye çalıştığım demek ki zirve aşkı buymuş diye düşünmeye sevk eden ve tabu anlatma ve bilme kabiliyeti tavan yapmış tasarımcı, bilirkişi, eğitimci.
güler yüzlü, sıcakkanlı bir yazar arkadaşımızdır. fazla konuşamadığım için bir sonraki zirvede bu açığı kapatmak istediğim kişilerdendir. metroya kadar bizle gelenlerdendr, sağolsundur.
takside fewzi1907 ve liberty sayesinde pek kaynaştığımız uuserdır kendisi. iyi olmuştur güzel olmuştur. "eh bu kez tabu oynayamadım, ama bir dahakine ben de sizinle tabu oynicam bana ne bana ne" uuserıdır ayrıca.