1. 29.
  sözlüğün teachertmen'lerinden. yaptığı yemeğin içine sevgisini koyan aşçı gibi girdiği entryler içerisinde buram buram sevgi kelebeklerinin uçuştuğu görülebilir. nice sözlük yıllarına.
  ... arjen robben
 2. 28.
  uzun zaman sonra online görüp mutlu olduğum yazar. en kısa zamanda bir ankara zirvesinde görüşmek dileği ile derim kendisine. şimdi ankara çok kalabalık olmuş, biz ilk görüştüğümüzde toplam 9 kişiydik dimi yaa *.
  ... karpuzkabugu
 3. 27.
  nickine hasta oldugum yazar. yazılarını okumaktan çok keyif alıyoruz. ailecek takip ediyoruz. *
  ... semai
 4. 26.
  oylumunelumune sarılaydım beline oy kelepçe vursunlar ayagıma elime türküsünün nakaratını nick olarak kullanan, nicki kadar yazılarıylada dikkat ceken yazar. belli bir seviyesi ve kalitesini oldugu yazılarından anlaşılıyor.
  2 ... yok olus
 5. 25.
  Bu zirvede daha bir kaynaştığım yazardır. yeni melodisi fewzi1907 masadan kalktıktan sonrada çalmaya devam etmiştir.**
  ... suran
 6. 24.
  bu zirvede açığı biraz kapattığım uuserdır. tabu da yenmişizdir, kusura bakmasın.** taksi olayını kabul etmediğimi tekrar söylüyorum. ayrıca yeni melodisini pek te bir sevmiş yazardır, masadan kalkana kadar çaldı herhalde.*
  ... fewzi1907
 7. 23.
  takside fewzi1907 ve liberty sayesinde pek kaynaştığımız uuserdır kendisi. iyi olmuştur güzel olmuştur. "eh bu kez tabu oynayamadım, ama bir dahakine ben de sizinle tabu oynicam bana ne bana ne" uuserıdır ayrıca.
  ... freedean
 8. 22.
  güler yüzlü, sıcakkanlı bir yazar arkadaşımızdır. fazla konuşamadığım için bir sonraki zirvede bu açığı kapatmak istediğim kişilerdendir. metroya kadar bizle gelenlerdendr, sağolsundur.
  ... fewzi1907
 9. 21.
  nasıl oldu da teee sincanlardan bu kadar kısa sürede zirveye katıldığını hesap etmeye çalıştığım demek ki zirve aşkı buymuş diye düşünmeye sevk eden ve tabu anlatma ve bilme kabiliyeti tavan yapmış tasarımcı, bilirkişi, eğitimci.
  ... liberty
 10. 20.
  tabu oyununu en iyi oynayan sözlük yazarlarındandır. e insan zeki olunca faydasını da görüyor tabi...
  uzun süredir muhabbet halindeyken görmek 19 ekim 2006 ankara iftar yapiyoruz zirvesinde kısmet oldu. iyi ki de oldu.
  1 ... gothic evil